Podziękowania za pomoc w organizacji "Festiwalu światła i wody" w Gądnie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
12 lipca 2017

         Plaża w Gądnie rozbłysnęła od ognia i laserów. W sobotę 1 lipca uczestnicy festiwalu „Światła i wody„ mieli okazję oglądać wyjątkowe pokazy na plaży. Mimo niesprzyjającej pogody plaża była zapełniona a atrakcje przygotowane przez organizatorów budziły zachwyt. Swoją sztukę przedstawił teatr Elipsa z Polic. To było połączenie gry młodych aktorów z elementami ognia. Teatr Ognia Lascar przygotował niesamowite show z ogniem. W dzień natomiast mogliśmy zobaczyć na wodach Jeziora Morzycko wyścigi kajakarskie, walki na wodzie przygotowane przez Klub Sportowy WISKORD ze Szczecina.

         Patronat Honorowy nad imprezą sprawował Wice Marszałek Tomasz Sobieraj. Impreza była finansowana ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego, Powiatu Gryfińskiego i Gminy Moryń. Pokaz laserowy dofinansowany z programu INTERREG VA

         Serdecznie dziękuję za wsparcie festiwalu - bez was by się nie udało. Są to członkowie Stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi Gądno i mieszkańcy Gądna : Karolina Dudek-Śmiśniewicz, Tomasz Śmiśniewicz, Ewelina Śmiśniewicz, Maciej Śmiśniewicz, Mariusz Kupczyk, Jacek Kałduński, Anna Kałduńska, Anna Dudek, Karol Swoboda, podziękowania dla Restauracji Victoria w Moryniu, Filmie POL MARKT, Nadleśnictwu Mieszkowice, Klubowi Sportowemu Wiskord - Piotrowi Szczeszkowi i Piotrowi Marcinkowskiemu, Centrum Kultury w Chojnie, Panu Mariuszowi Sikorze Dyrektorowi Wydziału Bezpieczeństwa i Informacji Niejawnych Urzędu Marszałkowskiego, Pani Ewie Dudar radnej Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, Panu Mariuszowi Ratajowi właścicielowi Stacji Paliw Far-Tank w Cedyni, Zakładowi Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Moryniu, Radnemu Henrykowi Kaczmarkowi, ratownikom WOPR oraz OSP Moryń. Dziękuję lokalnym mediom za zapowiedzi imprezy i piękne relacje. 

Autor: Katarzyna Kupczyk

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Festiwal światła i wody w Gądnie

    Festiwal światła i wody w Gądnie