Gmina Moryń

Środki dla osób bezrobotnych i niepracujących na założenie działalności – dotacje, pożyczki i szkolenia

12 kwietnia 2018

       W  dniu 25 kwietnia 2018 r. zapraszamy zainteresowane osoby do udziału w spotkaniu w zakresie wsparcia dla osób bezrobotnych i niepracujących na założenie działalności – dotacje, pożyczki i szkolenia.

       Współorganizatorami spotkania są: pani Małgorzata Krysiak – przedstawiciel Lokalnej Grupy Działania WIR Wiejska Inicjatywa Rozwoju oraz pan Ireneusz Kostka – przedstawiciel Lokalnej Grupy Działania Lider Pojezierza.

 

Zgłoszenia

Zapisz się na najbliższe spotkanie, które odbędzie się 25 kwietnia 2018 r. godzina 10:00 – 12:00 Środki dla osób bezrobotnych i niepracujących na założenie działalności – dotacje, pożyczki i szkolenia.

Miejsce spotkania: Starostwo Powiatowe w Pyrzycach, ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce.

Rejestracja za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który należy przesłać na adres e-mail Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Pyrzycach: lpi@pyrzyce.pl. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Kontakt z organizatorem: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce, tel.: 91 88 11 302, 91 88 11 303 e-mail: lpi@pyrzyce.pl

Dla kogo?

Uwaga!

W przypadku osób z niepełnosprawnością, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach i rodzaju niepełnosprawności. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę. 

Program spotkania

  1. Dotacje na podejmowanie działalności – wystąpienie przedstawiciela Lokalnej Grupy Działania WIR Wiejska Inicjatywa Rozwoju – pani Małgorzata Krysiak
  2. Dotacje na podejmowanie działalności – wystąpienie przedstawiciela Lokalnej Grupy Działania Lider Pojezierza – pan Ireneusz Kostka.

 

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy:

publikacje dotyczące Funduszy Europejskich, udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Spotkanie informacyjne

    Spotkanie informacyjne