Gmina Moryń

Aktualności

Artykuły

Modernizacja infrastruktury ścieżki spacerowej przy jeziorze Morzycko

Przejdź do - Modernizacja infrastruktury ścieżki spacerowej przy jeziorze Morzycko

       Burmistrz Morynia Józef Piątek oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Mieszkowice Jan Grzyś, w dniu 2 sierpnia 2018 roku podczas spotkania połączonego z oględzinami ścieżki spacerowej przy jeziorze Morzycko, ustalili zakres oraz termin wykonania niezbędnych inwestycji w tym budowy nowego pomostu oraz nowych barier ochronnych. Przy pomoście wykonana zostanie również nowa ławka oraz stojak na rowery. Zgodnie z ustaleniami prace zostaną zakończone do końca września bieżącego roku. 

8 sierpnia 2018

Trening uruchamiania i pracy syren alarmowych

Przejdź do - Trening uruchamiania i pracy syren alarmowych

       1 sierpnia 2018 roku, o godzinie 1700 na terenie miasta i gminy Moryń zostanie przeprowadzony trening uruchamiania i pracy syren alarmowych. Syreny zostaną włączone na jedną minutę. Celem treningu będzie wyrażenie pamięci i uhonorowanie poświęcenia oraz walki Powstańców Warszawskich z 1944 roku.

30 lipca 2018

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY

Przejdź do - OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY

Burmistrz Morynia ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy ds. GOSPODARKI MIENIEM I OCHRONY ŚRODOWISKA w Urzędzie Miejskim w Moryniu ul. Plac Wolności 1, 74-503 Moryń

Referat Organizacyjny
27 lipca 2018
Czytaj więcej o: OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY

Uwaga upały

Przejdź do - Uwaga upały

Na podstawie ostrzeżenia meteorologicznego przekazanego przez IMGW-PIB BMPM Wydział w Szczecinie, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie ostrzega przed wystąpieniem upałów woj. zachodniopomorskie od godz. 14:00 dnia 26.07.2018 do godz. 20:00 dnia 28.07.2018 r. Temperatura maksymalna w dzień od 29°C do 32°C. Temperatura minimalna w nocy od 17°C do 20°C.

26 lipca 2018
Czytaj więcej o: Uwaga upały

Podpisanie umowy

Przejdź do - Podpisanie umowy

       W dniu 24 lipca br. w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie Burmistrz Morynia - Józef Piątek reprezentujący Gminę Moryń, podpisał umowę na dofinansowanie w kwocie 44.100,00 zł zakupu wyposażenia związanego bezpośrednio z ratownictwem drogowym dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Dotacja w wysokości 99% kosztów kwalifikowanych przyznana została z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej (tzw. Fundusz Sprawiedliwości), którego dysponentem jest Ministerstwo Sprawiedliwości. Gmina Moryń zapewni wkład własny w kwocie 445,45 zł.

25 lipca 2018

Ruszyło głosowanie budżetu obywatelskiego

Przejdź do - Ruszyło głosowanie budżetu obywatelskiego
 
Ruszyło głosowanie budżetu obywatelskiego, zapraszamy do głosowania -
Zadanie Regionalne - ,, Rowerem na szlaku Pana Samochodzika",
Zadanie Powiatowe - Olimpiada Gier i Zabaw Podwórkowych podczas turnieju Sołectw w Bielinie pod hasłem ,,Jak za dawnych lat"
 
18 lipca 2018

„Mikrodotacje, Lokalne Przedsięwzięcia dla regionu stargardzkiego”

Przejdź do - „Mikrodotacje, Lokalne Przedsięwzięcia dla regionu stargardzkiego”

       W imieniu 4C Centrum Ekonomii Społecznej Sp. z o.o. oraz Fundacji Pod Aniołem zapraszamy serdecznie do udziału w najbliższych spotkaniach animacyjnych dotyczących projektu „Mikrodotacje, Lokalne Przedsięwzięcia dla regionu stargardzkiego”, realizowanego w ramach Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020.

18 lipca 2018
Czytaj więcej o: „Mikrodotacje, Lokalne Przedsięwzięcia dla regionu stargardzkiego”

Dofinansowanie Akademii Małego Strażaka oraz organizacji zawodów MDP dla naszej jednostki w ramach programu Społecznik 2018

Przejdź do - Dofinansowanie Akademii Małego Strażaka oraz organizacji zawodów MDP dla naszej jednostki w ramach programu Społecznik 2018

W dniu 29.06.2018 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pyrzycach, odbyło się podpisanie umów na realizację dwóch projektów realizowanych wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego oraz Koszalińską Agencją Rozwoju Regionalnego.

Hubert Krysiak
12 lipca 2018
Czytaj więcej o: Dofinansowanie Akademii Małego Strażaka oraz organizacji zawodów MDP dla naszej jednostki w ramach programu Społecznik 2018

Zarządzenie Nr 4/2018 Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu

w sprawie mienia przeznaczonego do sprzedaży

Na podstawie art. 27 ust. 2 ustawy z dnia 25 października 1991 r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej (Dz.U.z 2017 r. poz. 862, z późn. zm.) zarządzam co następuje:

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
11 lipca 2018

Burmistrz Morynia ogłasza II nabór wniosków

Przejdź do - Burmistrz Morynia ogłasza II nabór wniosków

na udzielenie pomocy finansowej dla osób fizycznych w 2018 r. na wykonanie zadania polegającego na usunięciu wyrobów zawierających azbest z obiektów budowlanych

10 lipca 2018