Gmina Moryń

Kluby Sportowe

Uczniowski Klub Sportowy Morzycko Moryń

W klubie działają trzy sekcje:
- piłki nożnej
- biegaczy
- piłki siatkowej

UKS  Morzycko Moryń - Okręgówka
sekcja: piłka nożna

Zarząd:


  Prezes zarządu: Radosław Janicki
  Wiceprezes: Czesław Trubicki
  Skarbnik: Grażyna Starościńska
  Członek Zarządu: Dominik Kaczmar
  Trenerzy: Maciej Ropiejko, Piotr Janicki, Czesław Trubicki.

strona klubu: www.morzyckomoryn.pl

 

 

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Witniczanka Witnica - A klasa
sekcja: piłka nożna                  Witnica

Zarząd:


Prezes: Głodkowski Artur
Wiceprezes: Henryk Szwechłowicz
Skarbnik: Kowalczyk Krzysztof
Sekretarz: Głodkowska Barbara
Członek: Medyński Krzystof

 

Stowarzyszenie Klub Sportowy Korona Klępicz -  A klasa
sekcja: piłka nożna                  Korona Klępicz

Zarząd:


Prezes: Jasek Sławomir
Wiceprezes: Kowalczyk Marcin
Skarbnik: Jerzy Olszański
Sekretarz: Rafał Granda
Członek: Bogusław Ślipek
Trener: Paweł Pasek

 

Uczniowski Klub Sportowy PODKOWA Moryń
sekcja: jeździectwo, woltyżerka   Podkowa

Zarząd:


Prezes: Wojciech Fragstein-Niemsdorff
Wiceprezes: Iwona Hirt
Sekretarz: Paulina Kukla
Członek: Adam Nowiński

www.woltyzerka.pl

 


Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
sekcja: powożenie, skoki

Zarząd:

Prezes: Janusz Troszkiewicz
Wiceprezes: Adam Suchta
Skarbnik: Krystyna Jurska - Borysewicz
Sekretarz: Waldemar Kaczmarek

strona internetowa: www.bielin.pl

 

 

Uczniowski Klub Sportowy Karate Kyokushin Moryń
sekcja: karate                           

Zarząd:

Prezes - Piotr Kos
Skarbnik - Andrzej Zieliński
Sekretarz - Bożena Kos
Członek - Jacek Hadała
Sensei - Piotr Kos


FanPage Klubu

 

 
Koło LOK "DZIK"
sekcja: strzelectwo, kulturystyka     

Zarząd:
  • Prezes: Marek Kurjata
  • Wiceprezes: Józef Piątek
  • Skarbnik: Jurek Domardzki
  • Sekretarz: Barbara Sołoducha
  • Członek: Mariusz Sikora
 
Polski Związek Wędkarski Koło Morzycko Nr 31
sekcja: wędkarstwo                 

Zarząd:
  • Prezes - Andrzej Trochimiuk
  • Wiceprezes - Krzysztof Konecki
  • Skarbnik - Justyna Trochimiuk
  • Sekretarz - Mateusz Sawicki
  • Gospodarz - Ryszard Czerwiński