Rozkład jazdy linii: Klępicz-Moryń-Dolsko

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Rozkład jazdy

Nazwa linii komunikacyjnej : Klępicz -Moryń-Dolsko

Ważny od 04.09.2017 r.

PRZYSTANKI

KURS

 F,A,S

 

1

Stare Objezierze

07:20

 

2

Klępicz

07:25

 

3

Nowe Objezierze

07:30

 

4

Moryń szkoła

07:35

 

 

PRZYSTANKI

KURS

F,A,S   

 

1

Moryń Szkoła

06:45

 

2

Dolsko

06:55

 

3

Mirowo

07:05

 

4

Przyjezierze

07:15

 

5

Moryń Szkoła

07:20

 

 

PRZYSTANKI

KURS

F,A,S

 

1

Moryń szkoła

07:20

 

2

Nowe Objezierze

07:25

 

3

Klępicz

07:35

 

4

Stare Objezierze

07:40

 

5

Moryń szkoła

07:45

 

6

Witnica szkoła

08:10

 

 

PRZYSTANKI

KURS

F,A,S

 

1

Moryń szkoła

13:30

 

2

Stare Objezierze

13:35

 

3

Klępicz

13:40

 

4

Nowe Objezierze

13:45

 

5

Moryń szkoła

14:00

 

 

PRZYSTANKI

KURS

F,A,S

 

1

Moryń szkoła

14:15

 

2

Przyjezierze

14:20

 

3

Mirowo

14:25

 

4

Dolsko

14:40

 

5

Moryń szkoła

14:45

 

 

 

PRZYSTANKI

KURS

F,A,S

 

1

Moryń szkoła

15:00

 

2

Nowe Objezierze

15:05

 

3

Klępicz

15:10

 

4

Stare Objezierze

15:15

 

 

 

 

 

 

PRZYSTANKI

KURS

F,A,S

 

1

Witnica

13:45

 

2

Stare Objezierze

14:05

 

3

Klępicz

14:15

 

4

Nowe Objezierze

14:20

 

 

 

OZNACZENIE KURSÓW

  •  F – NIE KURSUJE W OKRESIE FERII ZIMOWYCH I WAKACJI ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • A – KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
  • S – KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ