XVIII EDYCJA KONKURSU NASZE KULINARNE DZIEDZICTWO-SMAKI REGIONÓW

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
7 marca 2018

       Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach, zapraszają do udziału w XVIII edycji konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”. Konkurs odbędzie się 12 maja 2018 r.  w Szczecinie.

Konkurs podzielony jest na dwie główne kategorie: na najlepszy regionalny produkt żywnościowy i na najlepszą potrawę regionalną.

W kategorii na najlepszy regionalny produkt żywnościowy, zgłoszenia należy przesyłać do Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach, Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich: row.barzkowice@home.pl, tel. 91 561 37 00 wew. 02.

W kategorii na najlepszą potrawę regionalną, zgłoszenia należy przesyłać do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, Wydział Rolnictwa i Rybactwa: rolnictwo@wzp.pl, tel. 91 44 10 203.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić zgłoszenie (do pobrania poniżej) i przesłać do poszczególnych organizatorów do dnia 20 kwietnia 2018 r. Szczegóły  udziału w konkursie określają regulaminy (do pobrania poniżej).

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat

    Plakat