Bieg Integracyjny o Puchar Rady Sołeckiej w Starym Objezierzu

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
6 lipca 2018

       Bieg Integracyjny o Puchar Rady Sołeckiej w Starym Objezierzu jest cykliczną imprezą sportowo-rekreacyjną organizowaną nieprzerwalnie od 18 lat.  Trasa biegu wytyczona jest przez malowniczo położone miejscowości gminy Moryń: Stare Objezierze – Nowe Objezierze – Klępicz – Stare Objezierze. Zawodnicy mają do pokonania w zależności od kategorii 10 km (mężczyźni) bądź 5 km (kobiety). Dodatkową atrakcją jest możliwość wzięcia udział w rodzinnym marszu Nordic Walking. Impreza jest bezpłatna i ma charakter ogólnodostępny.

       Adresowana jest do mieszkańców Starego Objezierza i okolicznych miejscowości, turystów, biegaczy oraz wszystkich tych, którzy chcą aktywnie i przyjemnie spędzić czas wolny. Z roku na rok impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Przewidywana liczba uczestników podczas XIX Biegu Integracyjnego to ok. 200 osób. Przyjeżdżają do nas biegacze nie tylko z pobliskich okolic, ale również z różnych regionów Polski. Dzięki temu Bieg Integracyjny w Starym Objezierzu na stałe wpisał się w kalendarz imprez sportowych organizowanych na terenie Gminy Moryń. Podczas imprezy organizowane są akcje charytatywne.

       W tym roku bieg jest poświęcony pamięci ks. Leszka Lubinieckiego - tragicznie zmarłego Proboszcza Parafii Klępicz oraz Powiatowego Kapelana Strażaków.

Link do zapisów elektronicznych:

https://www.sport-time.com.pl/competitions/view?id=261

Autor: Dyrektor Biegu - Aleksandra Domaradzka

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat XIX Biegu Integracyjnego o Puchar Rady Sołeckiej w Starym Objezierzu

    Plakat XIX Biegu Integracyjnego o Puchar Rady Sołeckiej w Starym Objezierzu

  • Powiększ zdjęcie Bieg Integracyjny o Puchar Rady Sołeckiej w Starym Objezierzu

    Bieg Integracyjny o Puchar Rady Sołeckiej w Starym Objezierzu