Zapraszamy do „Dziecięco - Młodzieżowej Orkiestry Ukulele” w Moryniu

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
21 października 2020

Kto lubi muzykę i chciałby spróbować samodzielnej gry na instrumencie, zapraszamy do spróbowania gry na prostym hawajskim instrumencie, jakim jest ukulele. Jest  mniejsze od gitary, ma  tylko cztery struny dzięki czemu prościej jest chwytać akordy - często wystarczy zagrać akord na jednej strunie. 

Więcej szczegółów o nauce gry  na ukulele jest opisane w regulaminie naboru członków do „Dziecięco - Młodzieżowej Orkiestry Ukulele”, który jest dostępny w studiu muzycznym MOK w Moryniu.

Zapraszamy dzieci i młodzież od 5 do 18 lat. Prosimy o kontakt telefoniczny z instruktorem muzyki w celu umówienia się na indywidualne przesłuchanie muzyczne i rozmowę. 

W dniach 21, 22 i 27 października odbędą się warsztaty z gry na ukulele,  przygotowujące  do gry w orkiestrze. Uczestnicy warsztatów zostaną wyłonieni podczas wstępnego przesłuchania muzycznego  po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny z instr. muz. Ewą Kwiecień, tel. 91 4146 123 w godz. 9.00 -17.00

Orkiestra powstaje  w ramach programu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego -  SPOŁECZNIK na lata 2019-2021.

Projekt ten  realizuje  grupa rodziców przy współpracy Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu i Ochotniczej Straży Pożarnej w Moryniu.

Autor: instr.muz. Ewa Kwiecień

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Wokalistki MOK w Moryniu uczące się akompaniowania na ukulele

    Wokalistki MOK w Moryniu uczące się akompaniowania na ukulele