XVIII edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
16 marca 2021

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Koszalinie uprzejmie informuje, że rozpoczęła się XVIII edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne, który przebiegać będzie pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Konkurs organizowany we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwową Inspekcją Pracy, Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa jest jednym z wielu działań prewencyjnych prowadzonych przez Kasę na rzecz zmniejszenia liczby wypadków i chorób zawodowych rolników.

W konkursie:
• mogą brać udział osoby pełnoletnie prowadzące produkcyjną działalność rolniczą, ubezpieczone w KRUS (przynajmniej jeden z właścicieli); • nie mogą uczestniczyć gospodarstwa, które już zdobyły miano najbezpieczniejszego
w kraju;
• nie mogą uczestniczyć zdobywcy II i III miejsca finału krajowego przez okres 5 lat; • nie mogą brać udziału gospodarstwa sklasyfikowane w etapie wojewódzkim na miejscach I-II - przez okres 2 lat.

Konkurs przebiegać będzie w trzech etapach: regionalnym, wojewódzkim i centralnym.

Warunkiem udziału w Konkursie jest dokonanie zgłoszenia na formularzu dostępnym w Oddziale Regionalnym KRUS w Koszalinie, w podległych Placówkach Terenowych oraz na stronie internetowej Kasy www.krus.gov.pl.
Wypełniony i podpisany formularz należy złożyć w Oddziale Regionalnym w Koszalinie lub w podległych Placówkach Terenowych w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23 kwietnia 2021 r.

W załączeniu znajduje się zatwierdzony przez Prezesa KRUS Regulamin Konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie plakat konkursu Bezpieczne gospodarstwo rolne - mężczyzna stoi przy traktorze na polu

    plakat konkursu Bezpieczne gospodarstwo rolne - mężczyzna stoi przy traktorze na polu