Szósta edycja Wieczoru z kabaretem w Moryniu

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
24 lipca 2021

Zapraszamy na szóstą edycję Wieczoru z kabaretem, podczas którego wystąpi zespół Hairy Legs oraz Kabaret Chyba. Impreza odbędzie się w sobotę 24 lipca 2021 r. od godz. 19:00 na Stadionie w Moryniu (ul. Odrzańska 2f). Bilety na wydarzenie w cenie 25 zł dostępne są w Miejskim Ośrodku Kultury w Moryniu, ul Szeroka 12 Moryń.

O godz. 19:00 rozpocznie się koncert zespołu Hairy Legs. Hairy Legs to energetyzujące połączenie popu oraz funku. Zespół stworzony został stosunkowo niedawno, lecz z wielkimi aspiracjami. 7 różnych charakterów i 1 wspólny cel: rozbawić publiczność i dobrze się bawić.

O godzinie 20:00 wystąpi gwiazda wieczoru: Pochodzący z Wrocławia Kabaret Chyba, który zabłysnął na ogólnopolskiej scenie w 2010 roku, kiedy zgarnął nagrody na wszystkich najważniejszych polskich festiwalach: wygrał słynny krakowski festiwal PAKA, zdobył Grand Prix na festiwalu PrzeWAŁka w Wałbrzychu, był laureatem Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry. Od tamtej pory jest znany i ceniony, zarówno przez publiczność jak i artystyczne środowisko.

ZAPRASZAMY!!!

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat - Szósta edycja Wieczoru z kabaretem w Moryniu podczas którego wystąpi zespół Hairy Legs oraz Kabaret Chyba

    Plakat - Szósta edycja Wieczoru z kabaretem w Moryniu podczas którego wystąpi zespół Hairy Legs oraz Kabaret Chyba