Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza na szkolenie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
20 stycznia 2022

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie internetowe pn. „Estetyzacja wiejskiego gospodarstwa domowego - wybrane aspekty praktyczne” w terminie od 7 – 28.02.2022 r. w oparciu o platformę e-learningową www.cdrkursy.edu.pl.

Szkolenie adresowane jest do mieszkańców obszarów wiejskich.  Celem szkolenia jest podniesienie poziomu wiedzy i umiejętności uczestników z zakresu wybranych aspektów wpływających na estetykę wiejskiego gospodarstwa domowego, w tym w szczególności:
- kształtowania przestrzeni wokół i wewnątrz domostw, w tym z zastosowania roślin w gospodarstwie domowym i w jego otoczeniu,
- zasad obowiązujących w organizacji pomieszczeń kuchennych w taki sposób, aby spełniały wymagania sanitarne, ergonomiczne, funkcjonalne oraz higieniczne z uwzględnieniem segregacji odpadów. - zastosowania i metod przygotowania naturalnych środków czyszczących.

Szkolenie składa się z czterech modułów szkoleniowych obejmujących 20 godzin dydaktycznych samokształcenia:

Moduł 1: Kształtowania przestrzeni wokół i wewnątrz domu wiejskiego.
Moduł 2: Ergonomia w kuchni.
Moduł 3: Ekologiczne środki czystości.
Moduł 4: Rośliny antysmogowe w domu.
Materiały szkoleniowe będą dostępne w terminie 7 - 28.02.2022 r. zapewniając uczestnikowi możliwość samokształcenia w dogodnym czasie.

Uczestnicy szkolenia otrzymają Zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest udzielenie minimum 70% sumy poprawnych odpowiedzi z każdego testu w trakcie szkolenia.
Rekrutacja będzie prowadzona od 18.01.2022 r. w sposób ciągły jednak nie dłużej niż do dnia 21.02.2022 r. Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę eCDR pod adresem: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/.

Na podanej stronie należy w pierwszej kolejności zarejestrować się, następnie zalogować i zapisać się na szkolenie. Instrukcja zapisów na szkolenie znajduje się pod adresem: https://kalendarz.cdr.gov.p1/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG.

Udział w szkoleniu dla mieszkańców obszarów wiejskich jest bezpłatny.

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Logo CDR

    Logo CDR