Gmina Moryń

Kolejne sukcesy Zofii Fragstein- Niemsdorff

8 listopada 2020

W niedzielę 8 listopada 2020 r. zakończyły się w Michałowicach Halowe Mistrzostwa Polski dzieci w ujeżdżeniu startujących na dużych koniach, w których udział wzięła zawodniczka Stowarzyszenia Podkowa w Moryniu Zofia Fragstein- Niemsdorff. W piątek w I półfinale w programie D1 zajęła I miejsce z punktacją 71,404. W sobotę w II półfinale w programie D2 zajęła III miejsce z punktacją 69,831. W niedzielę w finale konkursu WMP w programie D3 zajęła I miejsce z punktacją 72,230.

Tym samym w ogólnej klasyfikacji Halowych Mistrzostw Polski dzieci w ujeżdżeniu na dużych koniach zajęła I miejsce zdobywając złoty medal. Ten ogromny sukces zdobyła w parze z koniem RAMIRO, dziesięcioletnim gniadym wałachem SP po Larron i Rebelia. II miejsce zajęła Zuzanna Andruszkiewicz z KJ Dilmar, a III Maja Kucharska z SKF KJ Lider Radzionków.

Gratulujemy sukcesu.

Autor: Stowarzysze Podkowa w Moryniu

• Powiększ zdjęcie Halowe Mistrzostwa Polski dzieci w ujeżdżeniu startujących na dużych koniach - Zofia Fragstein- Niemsdorf w parze z koniem RAMIRO, dziesięcioletni gniady wałach SP po Larron i Rebelia