Gmina Moryń

Adopcja Bezdobmnych Zwierząt

Artykuły

Pies szuka nowego domu

Przejdź do - Pies szuka nowego domu

Pies odnaleziony w miejscowości Macierz, którego właściciela nie udało się ustalić, poszukuje nowego domu. Wszystkie osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Moryniu  (pokój nr 2),  lub  tel. 91 4667954. Obecnie pies przebywa w tymczasowym punkcie przetrzymywania.

29 marca 2022

Znaleziono psa - właściciel poszukiwany

Przejdź do - Znaleziono psa - właściciel poszukiwany

Poszukujemy właściciela psa, który się przybłąkał do Stadniny Koni w Bielinie. Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat właściciela psa, proszone są o kontakt z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Moryniu (pokój nr 2), tel. 91 466 79 54. Jednocześnie informuje się, że w przypadku nie ustalenia właściciela, pies może zostać przekazany do adopcji lub schroniska dla bezdomnych zwierząt.

26 marca 2021

Szczeniaki szukają domu

Przejdź do - Szczeniaki szukają domu
2 z 6 szczeniaków porzuconych tydzień temu pod Oczyszczalnią w Moryniu nadal poszukuje domu. Osoby zainteresowane ich adopcją proszone są o pilny kontakt z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Moryniu (pokój nr 2), tel. 91 466 79 54. Jednocześnie informuje się, że w przypadku nie znalezienia im domu mogą być przekazane do schroniska dla bezdomnych zwierząt. Obecnie przebywają w tymczasowym punkcie przetrzymywania w Moryniu i nie mogą tam zostać na stałe.
17 listopada 2020

Porzucono szczeniaki

Przejdź do - Porzucono szczeniaki
6 szczeniaków zostało porzuconych pod Oczyszczalnią w Moryniu. Prosi się wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu ich właściciela o kontakt z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Moryniu (pokój nr 2), tel. 91 466 79 54. Jednocześnie informuje się, że w przypadku nie ustalenia właściciela do końca dnia, szczeniaki zostaną przekazane do adopcji lub schroniska dla bezdomnych zwierząt. Obecnie przebywają w tymczasowym punkcie przetrzymywania w Moryniu.
 
10 listopada 2020

Znaleziono psa - właściciel poszukiwany

Przejdź do - Znaleziono psa - właściciel poszukiwany
Wczoraj, 20 października 2020 r., koło godziny 14 przy drodze nr 125 na wyjeździe z Morynia w kierunku Macierzy odnaleziono psa, który się przybłąkał lub został porzucony. Prosi się wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu właściciela psa o kontakt z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Moryniu (pokój nr 2), tel. 91 466 79 54. Jednocześnie informuje się, że w przypadku nie ustalenia właściciela, pies może zostać przekazany do adopcji lub schroniska dla bezdomnych zwierząt. Obecnie pies przebywa w tymczasowym punkcie przetrzymywania w Moryniu.
 
21 października 2020

Suczka szuka nowego domu

Przejdź do - Suczka szuka nowego domu

Suczka odnaleziona w Bielinie, której właściciela nie udało się ustalić poszukuje nowego domu. Wszystkie osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Moryniu  (pokój nr 2),  lub  tel. 91 4667954. Pies obecnie przebywa w tymczasowym punkcie przetrzymywania w Moryniu.

10 marca 2020

Odnaleziono psa w Bielinie

Przejdź do - Odnaleziono psa w Bielinie

W Bielinie znaleziono suczkę, która się przybłąkała lub została porzucona. Prosi się wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu właściciela psa o kontakt z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Moryniu (pokój nr 2), tel. 91 466 79 54. Jednocześnie informuje się, że w przypadku nie ustalenia właściciela psa, może on zostać przekazany do adopcji lub schroniska dla bezdomnych zwierząt. Obecnie pies przebywa w tymczasowym punkcie przetrzymywania w Moryniu.

25 lutego 2020

Psy szukają domu!

Przejdź do - Psy szukają domu!

Psy odnalezione w Bielinie i Gądnie, których właściciela nie udało się ustalić szukają nowego domu. Wszystkie osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Moryniu  (pokój nr 2),  lub  tel. 91 4667954. Obecnie psy przebywają w tymczasowym punkcie przetrzymywania w Moryniu.

27 listopada 2019

Znaleziono psa w Gądnie

Przejdź do - Znaleziono psa w Gądnie

Burmistrz Morynia informuje, że 4 listopada 2019 r. w miejscowości Gądno znaleziono psa, który się przybłąkał lub został porzucony. Burmistrz Morynia prosi o kontakt wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu właściciela psa.

7 listopada 2019
Czytaj więcej o: Znaleziono psa w Gądnie

Pies szuka nowego domu

Przejdź do - Pies szuka nowego domu

Pies odnaleziony w Bielinie, którego właściciela nie udało się ustalić, poszukuje nowego domu. Wszystkie osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Moryniu  (pokój nr 2),  lub  tel. 91 4667954. Obecnie pies przebywa w tymczasowym punkcie przetrzymywania.

22 października 2019

Znaleziono psa

Przejdź do - Znaleziono psa

Aktualizacja: Psa odebrał właściciel.

Burmistrz Morynia informuje, że w miejscowości Moryń ul. Rybacka znaleziono psa, który się przybłąkał lub został porzucony. Burmistrz Morynia prosi o kontakt wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu właściciela psa.

7 października 2019
Czytaj więcej o: Znaleziono psa

Znaleziono psy

Przejdź do - Znaleziono psy

Burmistrz Morynia informuje, że w miejscowości Bielin znaleziono psy, które się przybłąkały lub zostały porzucone. Burmistrz Morynia prosi o kontakt wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu właściciela psów.

7 października 2019
Czytaj więcej o: Znaleziono psy

Pies szuka nowego domu

Przejdź do - Pies szuka nowego domu

Pies odnaleziony w miejscowości Bielin szuka nowego domu. Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt z pracownikami Urzędu Miejskiego w Moryniu, Plac Wolności 1,  pok. nr 2 . Informacje telefoniczne można uzyskać pod numerem: 91 466 79 55.

25 września 2019

Znaleziono psa

Przejdź do - Znaleziono psa

Burmistrz Morynia informuje, że w miejscowości Bielin znaleziono psa, który się przybłąkał lub został porzucony. Burmistrz Morynia prosi o kontakt wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu właściciela psa.

 

29 sierpnia 2019
Czytaj więcej o: Znaleziono psa