Gmina Moryń

Miejski Ośrodek Kulury - MOK

Artykuły

Paranienormalni oraz zespół Fluid gwiazdami “Wieczoru z kabaretem 2022”

Przejdź do - Paranienormalni oraz zespół Fluid gwiazdami “Wieczoru z kabaretem 2022”

W minioną sobotę 2 lipca b.r. w Moryniu odbyła się 7. edycja „Wieczoru z kabaretem”.

Miejski Ośrodek Kultury
5 lipca 2022

Wernisaż wystawy "MORYŃ W ŚWIECIE A ŚWIAT W MORYNIU"

Przejdź do - Wernisaż wystawy "MORYŃ W ŚWIECIE A ŚWIAT W MORYNIU"
Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy: "MORYŃ W ŚWIECIE A ŚWIAT W MORYNIU" 8 lipca 2022, o godzinie 18:00 w ZIELONYM ZAKĄTKU (za MOK).
Miejski Ośrodek Kultury
1 lipca 2022
Czytaj więcej o: Wernisaż wystawy "MORYŃ W ŚWIECIE A ŚWIAT W MORYNIU"

Powitanie lata

Przejdź do - Powitanie lata

Zapraszamy na POWITANIE LATA. Będzie to kolejne wydarzenie z cyklu LATO W MORYNIU. 18 czerwca od godziny 20:00 amfiteatr zamieni się w najbardziej roztańczone i rozświetlone miejsce które wypełniać będą dźwięki muzyki tanecznej o którą zadba DJ DeeRiVee.

Miejski Ośrodek Kultury
15 czerwca 2022

V Przegląd Twórczości Dziecięcej

Przejdź do - V Przegląd Twórczości Dziecięcej

8 czerwca o godz. 17.00 w Zielonym Zakątku przy Miejskim Ośrodku Kultury w Moryniu odbył się V Przegląd Twórczości Dziecięcej z koła plastycznego, rysunkowego, szachowego oraz wokalistów z MOK.

Miejski Ośrodek Kultury
9 czerwca 2022

7. Edycja “WIECZORU Z KABARETEM"

Przejdź do - 7. Edycja “WIECZORU Z KABARETEM"

Zapraszamy na siódmą edycję “WIECZORU Z KABARETEM” Impreza odbędzie się w sobotę 2 lipca o godz. 19:00 w amfiteatrze miejskim przy ul. Jeziornej w Moryniu.

Miejski Ośrodek Kultury
7 czerwca 2022
Czytaj więcej o: 7. Edycja “WIECZORU Z KABARETEM"

„Moryńska Trójka” Biegi uliczne 2022

Przejdź do - „Moryńska Trójka” Biegi uliczne 2022

Tegoroczne święto wszystkich milusińskich czyli Międzynarodowy Dzień Dziecka oraz przypadający w ten sam dzień Międzynarodowy Dzień Biegania to daty, które najmłodsi zawodnicy zapamiętają na długo, bowiem pierwszy start w zawodach biegowych to wyjątkowe wydarzenie dla każdego zawodnika. To czas, w którym zawody sportowe zyskują zupełnie inny wymiar.

Miejski Ośrodek Kultury
2 czerwca 2022

Moryńska Trójka

Przejdź do - Moryńska Trójka

1 czerwca 2022 o godz. 10:00 Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu zaprasza na biegi uliczne “MORYŃSKA TRÓJKA”. Impreza rozpocznie się na ul. Szerokiej w Moryniu.

Miejski Ośrodek Kultury
25 maja 2022
Czytaj więcej o: Moryńska Trójka

„Majówka 2022” w Moryniu

Przejdź do - „Majówka 2022” w Moryniu

W minioną niedzielę 1 maja br. na rynku miejskim w Moryniu oraz w sali moryńskiego Geoparku miała miejsce uroczystość z okazji Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Miejski Ośrodek Kultury
5 maja 2022

Weronika Wieczorek laureatką 2 miejsca w konkursie „ Aphrodite Voice 2022”

Przejdź do - Weronika Wieczorek laureatką 2 miejsca w konkursie „ Aphrodite Voice 2022”

Weronika Wieczorek została laureatką w Międzynarodowym Konkursie „ Aphrodite Voice 2022” na Cyprze -edycja online,w kategorii wiekowej 7-10 lat i nominacji piosenka Pop&Rock/ Blues&Jazz. W jury zasiadło 49 światowej sławy wokalistów, choreografów, dyrygentów, kompozytorów, muzyków i producentów z kilkudziesięciu państw: Estonii, Rumuni, Czech, Słowenii, Anglii, Polski, Armenii, Włoch, Bośni i Hercegowiny, Mołdawii, Cypru, Malty, Kuby, Tajlandii, Hiszpanii, Serbii, Czarnogóry, Łotwy, Portugalii, Armenii, Ekwadoru, Litwy, Bułgarii, ZEA, Macedonii, Izraela, Niemiec, Gruzji, Norwegii, Malezji, Francji, Kanady, Ukrainy, Chorwacji, Filipin, Sri Lanki.

 

inst. Ewa Kwiecień - MOK
15 kwietnia 2022
Czytaj więcej o: Weronika Wieczorek laureatką 2 miejsca w konkursie „ Aphrodite Voice 2022”

Bajkowy koncert z ukulele

Przejdź do - Bajkowy koncert z ukulele

Grupy muzyczne ze szkoły UKULELE p. Bartłomieja Orłowskiego i ich  przyjaciele wystąpili wspólnie na scenie podczas szczecińskiego kiermaszu wielkanocnego 10 kwietnia. Starsze grupy zaprezentowały takie przeboje jak „Imagine” i Somewhere Over the Rainbow, oraz  z dziećmi  bajkowe piosenki, min. „I`m a Believer”, ”The Lion Sleeps Tonight”, „Spongebob kanciastoporty” itp. Wśród przyjaciół wystąpiły na scenie również moryńskie ukulelistki – Weronika Wieczorek i Zofia Płowik.

inst. Ewa Kwiecień - MOK
15 kwietnia 2022

Warsztaty ukulele

Przejdź do - Warsztaty ukulele

5 kwietnia solistki Moryńskiej Orkiestry Ukulele, Maja Szewczyk, Weronika Wieczorek i Zofia Płowik wzięły udział w wyjątkowych warsztatach muzycznych w szkole AKUKULELE prowadzonej przez Bartłomieja Orłowskiego w Szczecinie, certyfikowanego nauczyciela przez James Hill Ukulele Initiative z Kanady.

inst. Ewa Kwiecień - MOK
15 kwietnia 2022

Retro Dance - Podziękowania

Przejdź do - Retro Dance - Podziękowania

W miniony piątek, 9 lipca w moryńskim amfiteatrze odbyła się zabawa taneczna, zorganizowana przez Miejski ośrodek Kultury w Moryniu. Imprezę prowadził dj Fafiq, który przygotował blok przebojów muzycznych lat 80-tych, 90-tych. Wstępem do zabawy był koncert duetu Jan i Krystyna z Mieszkowic, który swoim akordeonowym, ciepłym brzmieniem oraz znanymi przebojami (Anny Jantar, Ireny Jarockiej czy Zbigniewa Wodeckiego) przyciągnęli na parkiet wielu tancerzy.

13 lipca 2021
Czytaj więcej o: Retro Dance - Podziękowania

Zapraszamy na Moryń Retro Dance

Przejdź do - Zapraszamy na Moryń Retro Dance

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu oraz Gmina Moryń zapraszają na Moryń Retro Dance w Amfiteatrze. Wydarzenie odbędzie się 9 lipca br. Tego wieczora amfiteatr zamieni się w najbardziej roztańczone i rozświetlone miejsce które wypełniać będą dźwięki muzyki tanecznej. Start o godz. 19:00. Wstęp wolny. Zagra DJ Wodzirej Hubert Krysiak (FAFIQ).

25 czerwca 2021
Czytaj więcej o: Zapraszamy na Moryń Retro Dance

Szósta edycja Wieczoru z kabaretem w Moryniu

Przejdź do - Szósta edycja Wieczoru z kabaretem w Moryniu

Zapraszamy na szóstą edycję Wieczoru z kabaretem, podczas którego wystąpi zespół Hairy Legs oraz Kabaret Chyba. Impreza odbędzie się w sobotę 24 lipca 2021 r. od godz. 19:00 na Stadionie w Moryniu (ul. Odrzańska 2f). Bilety na wydarzenie w cenie 25 zł dostępne są w Miejskim Ośrodku Kultury w Moryniu, ul Szeroka 12 Moryń.

24 lipca 2021
Czytaj więcej o: Szósta edycja Wieczoru z kabaretem w Moryniu