Gmina Moryń

Miejski Ośrodek Kulury - MOK

Artykuły

Jarmark Moryński odwołany

Przejdź do - Jarmark Moryński odwołany

Zgodnie z ustaleniami Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego oraz w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników wydarzenia, z przykrością informujemy o odwołaniu tegorocznego święta miasta pn. Jarmark Moryński. Mamy nadzieję, iż ww impreza odbędzie się planowo w lipcu 2021 roku.

 

28 maja 2020

Konkurs plastyczny "Talizmany na Życiowe Zmiany"

Przejdź do - Konkurs plastyczny "Talizmany na Życiowe Zmiany"

Urząd Miejski – Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Moryniu oraz Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu zapraszają dzieci z gminy Moryń do udziału w konkursie plastycznym ,,TALIZMANY NA ŻYCIOWE ZMIANY” – profilaktyka uzależnień.  Talizmany to symbole, które zachęcają, towarzyszą, wspierają, chronią i motywują do życiowej zmiany. Sprawiają, że to co wydaje się niemożliwe – staje się możliwym.

22 maja 2020
Czytaj więcej o: Konkurs plastyczny "Talizmany na Życiowe Zmiany"

Giannis Podgórny w finale „Pokaż Talent”

Przejdź do - Giannis Podgórny w finale „Pokaż Talent”

W czwartek, 14 maja br.  zakończyły się wojewódzkie eliminacje plebiscytu Pokaż Talent. Giannis Podgórny zajął drugie miejsce w głosowaniu i jest wśród zwycięskiej „piątki” finalistów z ilością 1559 otrzymanych głosów. Julia Makówka jest na 6 miejscu z  1428 otrzymanymi głosami -brakło tylko 30 głosów do awansu finałowego. Gratulujemy Giannisowi awansu w etapie wojewódzkim i Julii tak wysokiego miejsca.

instr.muz. Ewa Kwiecień
15 maja 2020
Czytaj więcej o: Giannis Podgórny w finale „Pokaż Talent”

"Kwiatki uśmiechatki" z kołem plastycznym Radosne Rococco

Przejdź do - "Kwiatki uśmiechatki" z kołem plastycznym Radosne Rococco
Zapraszam do kolejnej plastycznej przygody z Kołem Plastycznym ,,Radosne Rococco”: Jest miesiąc maj, który obfituje w kwitnące kwiaty, drzewa i krzewy. To również też miesiąc bogaty w narodowe i międzynarodowe święta. A jak ktoś ma święto, to otrzymuje kwiaty, które wywołują radość i uśmiech. Dlatego zapraszam do namalowania ,,KWIATKÓW - UŚMIECHATKÓW DLA…”.

 

instr.plast. Barbara Sobolewska
8 maja 2020
Czytaj więcej o: "Kwiatki uśmiechatki" z kołem plastycznym Radosne Rococco

konkurs plastyczny "Twój bohater z okna" rozstrzygnięty

Przejdź do - konkurs plastyczny "Twój bohater z okna" rozstrzygnięty

Zgodnie z regulaminem konkursu plastycznego ,,TWÓJ BOHATER Z OKNA”, 5 maja 2020 roku o godzinie 24:00 zakończyliśmy głosowanie poprzez zsumowanie głosów. Łączna liczba oddanych głosów na 11 prezentowanych prac przygotowanych przez dzieci należące do Koła Plastycznego ,,Radosne Rococco”, wyniosła: 4038. Według liczby zgromadzonych głosów przez polubienie, indywidualne prace dzieci zdobyły następujące miejsce:

inst. plast. Barbara Sobolewska
7 maja 2020
Czytaj więcej o: konkurs plastyczny "Twój bohater z okna" rozstrzygnięty

Antonina Zdunek laureatką Nagrody Publiczności

Przejdź do - Antonina Zdunek laureatką Nagrody Publiczności

Antonina Zdunek i Giannis Podgórny z MOK w Moryniu zostali nagrodzeni w finale Festiwalu Piosenki Przyrodniczej w Lipianach. Festiwal został zakończony 1 maja i wyniki zostały oficjalnie podane na stronie FB MGOK Lipiany.

instr.muz. Ewa Kwiecień
5 maja 2020
Czytaj więcej o: Antonina Zdunek laureatką Nagrody Publiczności

Giannis Podgórny i Antonina Zdunek finalistami Festiwalu Piosenki Przyrodniczej w Lipianach

Przejdź do - Giannis Podgórny i Antonina Zdunek finalistami Festiwalu Piosenki Przyrodniczej w Lipianach

Giannis Podgórny z Bielina i Antonina Zdunek z Witnicy (wokaliści MOK w Moryniu) zostali zakwalifikowani do drugiego etapu - finału Festiwalu Piosenki Przyrodniczej w MGOK w Lipianach. Znaleźli się wśród 12 finalistów  wyłonionych przez jury spośród 43 nadesłanych  nagrań konkursowych. W kategorii wiekowej 6-10 lat wyłoniono 6 finalistów. Festiwal nadal trwa na stronie facebookowej MGOK Lipiany i kończy się dzisiaj (29 kwietnia) o godz. 24.00.

instr. muz. Ewa Kwiecień
29 kwietnia 2020
Czytaj więcej o: Giannis Podgórny i Antonina Zdunek finalistami Festiwalu Piosenki Przyrodniczej w Lipianach

Dzień Flagi

Przejdź do - Dzień Flagi

Biuro Programu „Niepodległa”, Urząd Miejski w Moryniu oraz Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Moryń do akcji #mojaflaga, czyli wywieszenia Biało-Czerwonej z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

29 kwietnia 2020
Czytaj więcej o: Dzień Flagi

Konkurs plastyczny “TWÓJ BOHATER Z OKNA”

Przejdź do - Konkurs plastyczny “TWÓJ BOHATER Z OKNA”

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu zaprasza dzieci malujące w Kole Plastycznym ,,Radosne Rococco” do udziału w konkursie plastycznym. Spoglądasz przez okno i zachwycasz się niesamowitym widokiem. Niebo zawiera niezliczoną ilość odcieni, tonacji barw i mnóstwo kresek, kropek, ciapek, plamek….Nagle czujesz ogromną radość i szczęście, bo zauważyłeś swojego ulubionego bohatera. To jest ,,TWÓJ BOHATER Z OKNA”. 

MOK
24 kwietnia 2020

Zagraj na ukulele -zajęcia online

Przejdź do - Zagraj na ukulele -zajęcia online

W obecnej trudnej sytuacji, wokalistki z Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu uczą się nadal gry na ukulele w domu korzystając z pomocy instruktora MOK – poprzez zajęcia online. Również w internecie można znaleźć wiele informacji i filmików o ukulele, instrumencie bardzo łatwym do nauki zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się czegoś więcej o tym ciekawym instrumencie i nauczyć się podstaw gry online, zapraszamy również do kontaktu z instr. muz. MOK w Moryniu E. Kwiecień wysyłając informacje na pocztę studio@mokmoryn.pl

19 kwietnia 2020

Giannis Podgórny i Barbara Ignarska laureatami walentynkowego festiwalu

Przejdź do - Giannis Podgórny i Barbara Ignarska laureatami walentynkowego festiwalu

14 lutego 2020 r. wokaliści z MOK w Moryniu wzięli udział w Festiwalu Piosenki Miłosnej „Dla Ciebie”, zorganizowanym w Trzcińskim Centrum Kultury. MOK reprezentowali: Antonina Zdunek, Maja Szewczyk, Nikodem Grabarczyk, Barbara Ignarska, Hanna Wołodźko, Zofia Płowik, Giannis Podgórny, Julia Makówka, Milena Jurgowiak..

instr.muz. Ewa Kwiecień
24 lutego 2020
Czytaj więcej o: Giannis Podgórny i Barbara Ignarska laureatami walentynkowego festiwalu

Bal karnawałowy dla dzieci

Przejdź do - Bal karnawałowy dla dzieci

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu zaprasza na „Bal karnawałowy dla dzieci”, który odbędzie się 18 lutego 2020 r., start o godzinie 16:30 w sali Moryńskiego Geoparku. Tego dnia czeka na najmłodszych moc wrażeń, szalone konkursy, karnawałowe zabawy z animatorami „ELMO URODZINKI”, zwariowane potańcówki do utraty tchu. Zachęcamy dzieci do przebrania się za swojego ulubionego bohatera. Koniecznie należy zabrać ze sobą także dobry humor. Wstęp wolny.  

13 lutego 2020
Czytaj więcej o: Bal karnawałowy dla dzieci

Wyjazd na koncert - Zapraszamy

Przejdź do - Wyjazd na koncert - Zapraszamy

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu organizuje wyjazd na koncert "Cohen i Kobiety". Wyjazd z Morynia 27 marca 2020 r. (piątek), godz. 16:00. Koszt wyjazdu 65,00 zł. Rezerwacje miejsc oraz płatność do 10 marca 2020 roku w sekretariacie MOK.

12 lutego 2020
Czytaj więcej o: Wyjazd na koncert - Zapraszamy

Nagrodzone występy wokalistów z MOK w Moryniu

Przejdź do - Nagrodzone występy wokalistów z MOK w Moryniu

31 stycznia 2020 r. troje wokalistów z Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu wzięło udział w VII Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Zimowej i Świątecznej w Lipianach.

instr.muz. Ewa Kwiecień
4 lutego 2020
Czytaj więcej o: Nagrodzone występy wokalistów z MOK w Moryniu