Gmina Moryń

Strona główna


Artykuły

Konferencja "Myślę pozytywnie"

Przejdź do - Konferencja "Myślę pozytywnie"

"Myślę pozytywnie" to program kompleksowego wsparcia dzieci i młodzieży, rodziców i nauczycieli w profilaktyce zdrowia psychicznego oraz upowszechniania wiedzy na jego temat.

21 listopada 2018

Czytaj więcej o: Konferencja "Myślę pozytywnie"

Sukcesy Stowarzyszenia Podkowa w Moryniu

Przejdź do - Sukcesy Stowarzyszenia Podkowa w Moryniu

Zawodnicy Stowarzyszenia Podkowa w Moryniu, po raz kolejny brali udział w Halowych Zawodach Ogólnopolskich w Lesznie. Karolina Fragstein-Niemsdorff wystartowała w 3 konkursach w skokach przez przeszkody w kategorii L dla młodych koni.

Tomasz Baran

16 listopada 2018

Czytaj więcej o: Sukcesy Stowarzyszenia Podkowa w Moryniu

Integracja Wiedzy i Doświadczeń w obliczu zagrożenia ASF w województwie zachodniopomorskim

Przejdź do -  Integracja Wiedzy i Doświadczeń w obliczu zagrożenia ASF w województwie zachodniopomorskim

W dniu 21 listopada w siedzibie Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach z inicjatywy Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczypospolitej Polskiej organizowane jest szkolenie: Integracja Wiedzy i Doświadczeń w obliczu zagrożenia ASF w województwie zachodniopomorskim.

16 listopada 2018

Czytaj więcej o: Integracja Wiedzy i Doświadczeń w obliczu zagrożenia ASF w województwie zachodniopomorskim

Obchody Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Przejdź do - Obchody Odzyskania Niepodległości przez Polskę

       Drugi dzień obchodów rozpoczęła uroczysta msza święta w kościele pw. Św. Ducha w Moryniu, poświęcona 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Po mszy św. wszyscy zgromadzeni wzięli udział w patriotycznym przemarszu ulicami Morynia, który swój finał miał na Placu Wolności przed Urzędem Miejskim.

Dział Promocji

14 listopada 2018

Czytaj więcej o: Obchody Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Obchody 100 - lecia Odzyskania Niepodległości w Zespole Szkół w Moryniu

Przejdź do - Obchody 100 - lecia Odzyskania Niepodległości w Zespole Szkół w Moryniu

       Zanim  nadszedł upragniony 11 listopada 1918 roku, kraj nasz znajdował się przez 123 lata pod zaborami: rosyjskim, pruskim i  austriackim. Było to wielkie wydarzenie i wielkie zwycięstwo okupione krwią paru pokoleń. Naród niestrudzenie podejmował próby odbudowania swojej państwowości, walczył, cierpiał i modlił się o  wolność. Dzięki  patriotycznym sercom  naszych pradziadków, najcenniejsze wartości zostały  uratowane: kultura,  język, obyczaje. 

14 listopada 2018

Czytaj więcej o: Obchody 100 - lecia Odzyskania Niepodległości w Zespole Szkół w Moryniu

Konsultacje społeczne projektu Uchwały Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego

Przejdź do - Konsultacje społeczne projektu Uchwały Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego

       ZARZĄD WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO informuje: Na podstawie art. 119 ust. 2a ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (Dz.U. z 2018 r., poz.799 ze zm.) projekt Uchwały Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego w sprawie określenia programu ochrony środowiska przed hałasem dla województwa zachodniopomorskiego wraz ze strategiczną oceną oddziaływania na środowisko skutków realizacji tego programu został wyłożony do publicznego wglądu.

13 listopada 2018

Czytaj więcej o: Konsultacje społeczne projektu Uchwały Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego

Zarządzenie Nr 120/2018

Wieczornica patriotyczna z okazji obchodów 100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości 11 listopada 2018 - Moryń

Przejdź do - Wieczornica patriotyczna z okazji obchodów 100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości 11 listopada 2018 - Moryń

       „Niepodległa”- to tytuł montażu słowno-muzycznego, który przedstawili uczniowie z Zespołu Szkół w Moryniu pod kier. B. Mularczyk i I. Włodarczyk. Montaż wywołał wśród zgromadzonych ogromne wzruszenie. Był to jeden z punktów programu, jaki organizatorzy przygotowali na uroczystość z okazji 100-lecia Niepodległości.

Marta Cacek - Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu

13 listopada 2018

Czytaj więcej o: Wieczornica patriotyczna z okazji obchodów 100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości 11 listopada 2018 - Moryń

Ogłoszenie

Przejdź do - Ogłoszenie

       Burmistrz Morynia informuje, że dnia 13.11.2018 roku, przed Moryniem od strony Mieszkowic znaleziono psa, który został porzucony. Jest to pies maści czarnej. Burmistrz Morynia prosi o kontakt wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu właściciela psa.

13 listopada 2018

Czytaj więcej o: Ogłoszenie

Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Przejdź do - Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę

       Burmistrz Morynia i Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu zapraszają na uroczyste obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Dział Promocji

10 listopada 2018

Czytaj więcej o: Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę