Przedszkolaki w Urzędzie Miejskim z okazji Dnia Samorządowca

28 maja grupy przedszkolne z moryńskich przedszkoli odwiedziły Urząd Miejski w Moryniu z okazji Dnia Samorządowca.
W spotkaniu uczestniczyli Burmistrz Morynia Sławomir Jasek, Przewodnicząca Rady Miejskiej Katarzyna Potapińska oraz Kierownik Referatu Obsługi Oświaty Marta Garbart.
Przedszkolaki złożyły serdeczne życzenia oraz przekazały na ręce burmistrza własnoręcznie przygotowane laurki z życzeniami dla wszystkich samorządowców z okazji ich święta.
Dziękujemy za pamięć, ciepłe słowa i miłe spotkanie, które sprawiło wszystkim wiele radości.
Burmistrz również przygotował dla dzieci upominki. Każda grupa otrzymała piłkę do wykorzystania podczas zajęć oraz zestaw gier promujących Gminę Moryń.
