Logo Miasta i Gminy Moryń

"Grant Strażacki" - Termomodernizacja remizy OSP w Witnicy

We wtorek, 20 sierpnia 2024 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Moryniu  podpisano umowę na realizację „Grantu Strażackiego” w postaci wykonania prac remontowych, modernizacyjnych i konserwatorskich w budynku Straży  oraz jego otoczenia pn. Termomodernizacja remizy OSP w Witnicy.

W imieniu OSP Witnica umowę podpisał prezes Roman Woźniak, władze samorządu województwa reprezentował członek zarządu Bogdan Jaroszewicz. W spotkaniu uczestniczyli Sławomir Jasek - Burmistrz Gminy Moryń  oraz naczelnik OSP Witnica – Antoni Fryska.

czterech mężczyzn siedzących przy stole

Na realizację zadania Straż otrzyma z budżetu Województwa środki finansowe w postaci dotacji celowej w łącznej wysokości   19.999,00 zł.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności