Logo Miasta i Gminy Moryń

Kampania Dzieciństwo Bez Przemocy

Ośrodek Pomocy Społecznej w Moryniu po raz drugi przystąpił do Kampanii Dzieciństwo Bez Przemocy. Dzieciństwo bez Przemocy to coroczna ogólnopolska kampania, która mobilizuje społeczeństwo do ochrony dzieci przed przemocą i budowania bezpiecznego, wspierającego dzieciństwa.

W ramach Kampanii Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Moryniu Pani Ewa Rozkrut uczestniczył w Regionalnej Konferencji pn. „Razem dla Bezpiecznego Dzieciństwa: Wspólne Działania i Inspiracje”.

Około 100 osób, którym na sercu leży dobro najmłodszych rozmawiało o wpływie dysfunkcyjnej rodziny na dziecko, kiedy skorzystać z pomocy asystenta, czy i jak policja wspiera resocjalizacje nieletnich. Wśród prelegentów psychiatra, pedagodzy, Społeczny Rzecznik Praw Dziecka i specjaliści z Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży z ADHD i Zespołem Aspergera. Dyskusji towarzyszyła wystawa rysunków, które dzieci stworzyły na warsztatach, pokazujących zarówno odbieraną przez nich przemoc, jak i wymarzony świat bez niej.

Galeria zdjęć

Kampania Dzieciństwo Bez Przemocy Kampania Dzieciństwo Bez Przemocy Kampania Dzieciństwo Bez Przemocy Kampania Dzieciństwo Bez Przemocy Kampania Dzieciństwo Bez Przemocy Kampania Dzieciństwo Bez Przemocy Kampania Dzieciństwo Bez Przemocy Kampania Dzieciństwo Bez Przemocy Kampania Dzieciństwo Bez Przemocy Kampania Dzieciństwo Bez Przemocy Kampania Dzieciństwo Bez Przemocy Kampania Dzieciństwo Bez Przemocy Kampania Dzieciństwo Bez Przemocy Kampania Dzieciństwo Bez Przemocy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności