Gmina Moryń

Kultura

Artykuły

“Ja to mam szczęście“ Stand-up Pauliny Potockiej

Przejdź do - “Ja to mam szczęście“ Stand-up Pauliny Potockiej

Zapraszamy na Stand-up Pauliny Potockiej
Moryń / 18 listopada 2023 / godz. 19:00 / Piwnica Artystyczna MOK
Bilety 30 PLN do nabycia w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu.
Ilość miejsc ograniczona.

18 października 2023

Powspominajmy… Kiedyś było inaczej…

Przejdź do - Powspominajmy… Kiedyś było inaczej…

Zapraszamy na spotkanie osoby urodzone i zamieszkujące Moryń w latach 50-60-70. „Powspominajmy… Kiedyś było inaczej…” w dniu 16 czerwca 2023 roku, o godz. 19:00 w sali Geoparku w Moryniu.

MOK
6 czerwca 2023

NOC W BIBLIOTECE

Przejdź do - NOC W BIBLIOTECE

Zapraszamy na wyjątkową “NOC W BIBLIOTECE” 7 czerwca 2023 roku od godziny 20:00 w Zielonym Zakątku za Miejskim Ośrodekiem Kultury w Moryniu. W programie m.in. spotkanie z ks. Sławomirem Pawlakiem oraz Krzysztofem Grzywną, miłośnikami zabytków i podróży rowerowych.

MOK
6 czerwca 2023

Projekcja filmu ROTMISTRZ PILECKI

Plakat - Projekcja filmu ROTMISTRZ PILECKI

17 maja 2023

Wieczór aromaterapii z okazji Dnia Matki

Przejdź do - Wieczór aromaterapii z okazji Dnia Matki

Drodzy Państwo, już dziś serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wieczór aromaterapii z okazji Dnia Matki! 26 maja 2023 r. (piątek) o godz.18:00 w “Piwnicy artystycznej” Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu. Wstęp wolny!

MOK
16 maja 2023

RUSZYŁY ZAPISY NA BIEG DOOKOŁA MORYNIA I JEZIORA MORZYCKO - 2023

Przejdź do - RUSZYŁY ZAPISY NA BIEG DOOKOŁA MORYNIA I JEZIORA MORZYCKO - 2023

22 lipca o godz. 17.00 odbędzie się 23. edycja Biegu Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko. Wyjątkowym wydarzeniem tegorocznych zawodów będzie wydłużenie trasy „Biegu na 4 km”, który w tym roku wyniesie 7 km (dwie pętle ulicami Morynia). Oprócz tego, wszystkich zainteresowanych udziałem w marszach, informujemy, iż po raz pierwszy w Moryniu odbędzie się marsz Noric Walking, również na 7 km. Liczymy na Państwa przybycie i udział w zawodach.

 

MOK
28 kwietnia 2023
Czytaj więcej o: RUSZYŁY ZAPISY NA BIEG DOOKOŁA MORYNIA I JEZIORA MORZYCKO - 2023

Spektakl “Kolega Mela Gibsona” na majówkę

Przejdź do - Spektakl “Kolega Mela Gibsona” na majówkę

2. maja o godzinie 18:00 zapraszamy do sali Moryńskiego Geoparku na wyjątkowy spektakl Adama Dzieciniaka pt.; “KOLEGA MELA GIBSPNA” Na scenie pojawią się również wokaliści z MOK w Moryniu.

MOK
26 kwietnia 2023

Wernisaż XIV wystawy prac grupy plastycznej „Piąty wymiar” – relacja.

Przejdź do - Wernisaż XIV wystawy prac grupy plastycznej „Piąty wymiar” – relacja.

W dniu 23 października 2022 roku w sali moryńskiego Geoparku odbył się wernisaż XIV już wystawy prac grupy plastycznej „Piąty wymiar”. Grupa, złożona obecnie z 9 dorosłych artystów-amatorów, działa od marca 2011 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Moryniu. Na wystawie pt. „A mnie jest szkoda lata” artyści zaprezentowali około 30 prac wykonanych farbami olejnymi lub akrylowymi na podobraziach płóciennych o tematyce zbliżonej do tytułu wystawy.

3 listopada 2022

Noc Muzeów

Przejdź do - Noc Muzeów
Główni organizatorzy tj.  Stowarzyszenie Regionalne "Dolne Zakole Odry" w Moryniu oraz Stowarzyszenie Historyczno - Kulturalne "Terra Incognita" w Chojnie serdecznie zapraszają 14 maja na Noc Muzeów
 
Gminne Stowarzyszenie Turystyczne "TUR-MOR"
12 maja 2022
Czytaj więcej o: Noc Muzeów

Festiwal Tradycji Pomorza Zachodniego - 14-15 maja w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach

Przejdź do - Festiwal Tradycji Pomorza Zachodniego - 14-15 maja w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach

Marszałek Olgierd Geblewicz zaprasza na pierwszą edycję Festiwalu Tradycji Pomorza Zachodniego! W programie stoiska z tradycyjnymi smakami, występy kapel ludowych, koncert zespołu Piotr Kupicha – Feel, warsztaty i animacje, nagrody w Konkursie Tradycji Kulinarnych Pomorza Zachodniego. Podczas Festiwalu będzie można kupić smakołyki i produkty regionalne oraz lokalne rzemiosło i rękodzieło. Nie zabraknie dobrej zabawy w parku zabaw i animacji dla dzieci. Zobacz jakie bogactwo kulturowe skrywa nasz region!

12 maja 2022

Relacja ze spotkania z Sylwią Trojanowską

Przejdź do - Relacja ze spotkania z Sylwią Trojanowską

Sylwia Trojanowska – autorka książek dla starszej młodzieży i dorosłych była gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Moryniu. Spotkanie odbyło się we wtorek 10 maja w ramach Tygodnia Bibliotek. Szczecińska pisarka z wielką pasją  opowiadała o swoim rodzimym mieście, jego tajemnicach i jego urodzie.

Dyrektor MOK - Marta Cacek
12 maja 2022

Spotkanie autorskie z Sylwią Trojanowską

Przejdź do - Spotkanie autorskie z Sylwią Trojanowską

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Sylwią Trojanowską, szczecińską pisarką, autorką sztuk teatralnych oraz bestsellerowych powieści obyczajowych.

Miejski Ośrodek Kultury
5 maja 2022

Światowy Dzień Ziemi

Przejdź do - Światowy Dzień Ziemi

Zbliża się Światowy Dzień Ziemi, który obchodzimy co roku 22 kwietnia. Akcja „Dzień Ziemi” w tym roku odbędzie się pod hasłem „Zainwestuj w Naszą Planetę”. Akcja ma na celu  podniesienie świadomości ekologicznej wśród mieszkańców oraz zaangażowanie ich w działania na rzecz ochrony środowiska.

20 kwietnia 2022
Czytaj więcej o: Światowy Dzień Ziemi

Koncert i spektakl z okazji Dnia Kobiet

Przejdź do - Koncert i spektakl z okazji Dnia Kobiet

Życzeniami złożonymi przez Burmistrza Morynia Józefa Piątka oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Moryniu Krzysztofa Koneckiego, wszystkim Paniom oraz Sołtysom z okazji ich święta, rozpoczęła się niedzielna uroczystość 8 marca, w sali moryńskiego Geoparku.

Marta Cacek Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu
13 marca 2020
Czytaj więcej o: Koncert i spektakl z okazji Dnia Kobiet