Gmina Moryń w kwiatach - 2015

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Klub Dorosłego Człowieka działający przy Miejskim Ośrodku Kultury już po raz szósty zaprasza wszstkich mieszkańców do udziału w konkursie „Gmina Moryń w kwiatach”.

Podobnie jak w roku ubiegłym wszystkie budynki znajdujące się w obrębie murów miejskich, których okna, wejścia lub przedogródki będą udekorowane kwiatami, zostaną objęte konkursem bez potrzeby wypełniania karty zgłoszenia.

Laureaci wyłonieni przez Komisję Konkursową otrzymają atrakcyjne nagrody. Ponadto trzy nagrody zostaną przyznane drogą losową. Natomiast prosimy pozostałych mieszkańców miasta zainteresowanych udziałem w konkursie o zgłoszenie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Zachęcamy wszystkie sołectwa do zorganizowania wewnętrzych eliminacji konkursu, a zwyciezcom wyłonionym przez komisje sołeckie Komisja Konkursowa Klubu Dorosłego Człowieka wręczy nagrody rzeczowe.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w trakcie tegorocznego Święta Plonów.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Jadwiga Fragstein-Niemsdorff Klub Dorosłego Człowieka

Artykuły

Rozstrzygnięcie konkursu "Gmina Moryń w kwiatach"

Przejdź do - Rozstrzygnięcie konkursu "Gmina Moryń w kwiatach"

Zakończyła się szósta edycja konkursu „Gmina Moryń w kwiatach”. W najbliższą sobotę tj. 5 września w trakcie Gminnych Dożynek w Przyjezierzu (działka 109, ul. Kolejowa) około godziny 18.45 wręczone zostaną nagrody zwycięzcom tegorocznych zmagań. Jak co roku wybór najlepszych aranżacji kwiatowych przysporzył  komisji konkursowej powołanej przez Klub Dorosłego Człowieka z MOK w Moryniu wiele problemów.

Klub Dorosłego Człowieka: Jadwiga Fragstein-Niemsdorff
2 września 2015
Czytaj więcej o: Rozstrzygnięcie konkursu "Gmina Moryń w kwiatach"

Pliki do pobrania