Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Rekrutacja dzieci i młodzieży do udziału w zajęciach stacjonarnych ECDL i Lego Spike

Przejdź do - Rekrutacja dzieci i młodzieży do udziału w zajęciach stacjonarnych ECDL i Lego Spike

W terminie 17-24 września 2021 roku odbędzie się rekrutacja dzieci i młodzieży do udziału w zajęciach stacjonarnych ECDL i Lego Spike. SPIKE Prime jest oparty o koncepcję STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts, Mathematics). Zestaw angażuje uczniów poprzez zabawę w rozwiązywanie problemów o różnym stopniu trudności, wspomagając kreatywność i ucząc krytycznego myślenia.

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
20 września 2021

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI Z PHOTONEM W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W MORYNIU

Przejdź do - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI Z PHOTONEM W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W MORYNIU

Międzynarodowy Dzień Kropki, to co raz bardziej popularne święto, które obchodzimy 15 września.  Historia tego dnia rozpoczęła się od książki Petera Reynoldsa „The Dot” (Kropka). Jest to opowiadanie o dziewczynce, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Dzień Kropki powstał, aby świętować oraz wspierać kreatywność, odwagę, wyobraźnię i zabawę dzieci. By odkrywać ich talenty i pokazać je innym. Żeby pokazać, że każde dziecko ma swoje mocne strony, które należy wspierać i rozwijać.

bibliotekarz Magdalena Kiełbasa
17 września 2021

Ciekawe spotkanie dzieci z pisarką…

Przejdź do - Ciekawe spotkanie dzieci z pisarką…

Po ponad rocznej przerwie związanej z pandemią uczniowie klasy III-ch oraz dwóch IV-tych Zespołu Szkół w Moryniu spotkali się z Renatą Piątkowską– autorką książek dla dzieci i młodzieży. Spotkanie odbyło się 16 września w sali Regionalnego Biura Geoparku w Moryniu.  

Marta Cacek dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu
17 września 2021

Wyjazd na spektakl do Teatru Współczesnego w Szczecinie

Przejdź do - Wyjazd na spektakl do Teatru Współczesnego w Szczecinie

Miejski Ośrodek Kultuy w Moryniu organizuje wyjazd na spektakl teatralny pt.: “SEKS DLA OPORNYCH” do Teatru Współczesnego w Szczecinie. 1 października, godzina wyjazdu 17:30 ul. Szeroka (budynek MOK w Moryniu). KOSZT WYJAZDU (bilet + transport) – 50,00 zł. PŁATNOŚĆ PRZY ZAPISACH DO 13 września 2021 r. w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu. Ilość miejsc ograniczona.

MOK
12 września 2021

Wyjazd na spektakl teatralny “ŚWIECIE NASZ”

Przejdź do - Wyjazd na spektakl teatralny “ŚWIECIE NASZ”

Miejski Ośrodek Kultuy w Moryniu organizuje wyjazd na spektakl teatralny pt.: “ŚWIECIE NASZ” do Teatru im. J. Osterwy w Gorzowie Wlkp. 24 WRZEŚNIA godzina wyjazdu 17:00 z ul. Szerokiej (budynek MOK w moryniu).KOSZT WYJAZDU – 55,00 zł .PŁATNOŚĆ PRZY ZAPISACH DO 8 września 2021 r.w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu. Ilość miejsc ograniczona!

MOK
1 września 2021

31 lipca odbędzie się festiwal sportowo-rekreacyjny „SPORT I ROZRYWKA”.

Przejdź do - 31 lipca odbędzie się festiwal sportowo-rekreacyjny „SPORT I ROZRYWKA”.

31 lipca odbędzie się festyn sportowo-rekreacyjny „SPORT I ROZRYWKA”. Impreza odbędzie się na terenie Kamiennego Ogrodu przy zbiegu ulic Akacjowej i Jeziornej w Moryniu. Tradycyjnie o godz.10:00 wystartuje XXI Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko.

MOK
20 lipca 2021

Anastazja Violin Show na plaży w Gądnie

Przejdź do - Anastazja Violin Show na plaży w Gądnie

13 sierpnia 2020 r. o zachodzie słońca, na plaży w Gądnie, odbył się koncert skrzypcowy - Anastazja Violin Show, którego organizatorem było Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Gądno. Anastazja - utalentowana kołobrzeska skrzypaczka - zaprezentowała zróżnicowany repertuar - od melancholijnych ballad po współczesne, taneczne hity.

17 sierpnia 2020
Czytaj więcej o: Anastazja Violin Show na plaży w Gądnie

Przedłużenie terminu nadsyłania prac w konkursie “TALIZMANY NA ŻYCIOWE ZMIANY”

Przejdź do - Przedłużenie terminu nadsyłania prac w konkursie “TALIZMANY NA ŻYCIOWE ZMIANY”

UWAGA !!!
Na prośbę uczestników konkursu oraz ogólne zainteresowanie tematyką uprzejmie informujemy o przedłużeniu terminu nadsyłania prac plastycznych w konkursie “TALIZMANY NA ŻYCIOWE ZMIANY” do poniedziałku 8 czerwca. Jednocześnie dziękujemy wszystkim, którzy już nadesłali prace. Serdecznie zapraszamy.

MOK
5 czerwca 2020

"Wielka sprawa małej wagi"

Przejdź do - "Wielka sprawa małej wagi"

"Wielka sprawa małej wagi",  Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Działanie animacyjne realizowane w ramach projektu pn. „Społeczna Rewitalizacja” realizowanego zgodnie z umową o dofinansowanie: RPZP.07.01.00-32-K102/18-00.

 

12 grudnia 2019
Czytaj więcej o: "Wielka sprawa małej wagi"

Poczuj czar i magię Świąt Bożego Narodzenia

Przejdź do - Poczuj czar i magię Świąt Bożego Narodzenia

Burmistrz Morynia oraz Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu zapraszają Wszystkich na Jarmark Bożonarodzeniowy 15 grudnia, godz. 15:00 na Placu Wolności w Moryniu. Znajdziecie u nas stoiska z regionalnym rękodziełem, domowe przetwory i wypieki oraz tradycyjne akcesoria świąteczne, jak stroiki, wianki i ozdoby choinkowe, które do każdego z domów wniosą świąteczny klimat.

MOK
4 grudnia 2019

Moryńscy laureaci w konkursie „Cecyliada”

Przejdź do - Moryńscy laureaci w konkursie „Cecyliada”

22 listopada wokaliści z MOK w Moryniu wystąpili w   Cecyliadzie – X Przeglądzie Piosenki Religijnej  Boleszkowice 2019.  Motto tegorocznej edycji brzmiało: Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym

MOK - instr. muz. Ewa Kwiecień
2 grudnia 2019

Udział wokalistów z MOK w Moryniu w Konkursie “ROGATYWKA”

Przejdź do - Udział wokalistów z MOK w Moryniu w Konkursie “ROGATYWKA”

21 listopada wokaliści z Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu wzięli udział w X Jubileuszowej Edycji Międzyszkolnego Konkursu Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej „ROGATYWKA” w Szczecinie.

MOK - instr. muz. Ewa Kwiecień
2 grudnia 2019

XI Turniej Recytatorski im. K.I. Gałczyńskiego o Puchar Burmistrza Morynia „#BIBLIOTEK@” – już za nami !

Przejdź do - XI Turniej Recytatorski im. K.I. Gałczyńskiego o Puchar Burmistrza Morynia „#BIBLIOTEK@” – już za nami !

W czwartek 28 listopada 2019 w Moryniu odbyła się XI edycja turnieju recytatorskiego, organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu. Konkurs zapoczątkował cykl działań związanych z obchodami 70-lecia moryńskiej biblioteki, a tegoroczne hasło turnieju brzmiało „#Bibliotek@”.

MOK
29 listopada 2019

Lokalne inicjatywy społeczne na obszarach rewitalizacji gmin SSW objętych projektem „Społeczna Rewitalizacja”

Przejdź do - Lokalne inicjatywy społeczne na obszarach rewitalizacji gmin SSW objętych projektem „Społeczna Rewitalizacja”

       Dwie inicjatywy „Wielka sprawa małej wagi” (Mirowo) oraz „Utworzenie miejsca rekreacji i integracji dla mieszkańców sołectwa” (Witnica) to pierwsze efekty działań animacyjnych realizowanych na obszarach rewitalizacji w Gminie Moryń.

22 listopada 2019
Czytaj więcej o: Lokalne inicjatywy społeczne na obszarach rewitalizacji gmin SSW objętych projektem „Społeczna Rewitalizacja”