Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

PAMIĘTAJMY O SENIORACH !!!

Przejdź do - PAMIĘTAJMY O SENIORACH !!!

Święto Seniora, to wyjątkowy symbol pamięci i wdzięczności kierowany do ludzi, którzy pamiętają urok minionych dekad ubiegłego wieku, którego celem jest integracja środowiska senioralnego oraz umocnienie więzi międzypokoleniowych.

17 listopada 2021

Wieczornica Patriotyczna z okazji obchodów 103 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości – Moryń 2021

Przejdź do - Wieczornica Patriotyczna z okazji obchodów 103 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości – Moryń 2021

10 listopada, o godz. 17.00 w sali moryńskiego Geoparku miała miejsce uroczystość z okazji Święta Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się zaprezentowaniem utworu pt. „Kocham wolność” zespołu muzycznego Chłopcy z placu broni. Po okolicznym przemówieniu Burmistrza Morynia Józefa Piątka, znane pieśni patriotyczne wykonali wokaliści z Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu przy akompaniamencie Dziecięcej Orkiestry Ukulele (instr. Ewa Kwiecień).

Marta Cacek dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu
15 listopada 2021

“NAPÓJ MIŁOSNY” – wyjazd do Opery na Zamku w Szczecinie

Przejdź do - “NAPÓJ MIŁOSNY” – wyjazd do Opery na Zamku w Szczecinie

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu organizuje 13 lutego 2022 r., (niedziela) o godz. 16:00 wyjazd do Opery na Zamku w Szczecinie na operę komiczną “NAPÓJ MIŁOSNY”.

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
10 listopada 2021

“JEZIORO ŁABĘDZIE” – wyjazd do Filharmonii Gorzowskiej

Przejdź do - “JEZIORO ŁABĘDZIE” – wyjazd do Filharmonii Gorzowskiej

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu, 27 marca 2022 r. (niedziela) organizuje wyjazd do Filharmonii Gorzowskiej na spektakl baletowy w wykonaniu Polskiego Baletu Królewskiego “JEZIORO ŁABĘDZIE”.

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
10 listopada 2021

Obchody z Okazji Święta Niepodległości

Przejdź do - Obchody z Okazji Święta Niepodległości

Burmistrz Morynia zaprasza mieszkańców Gminy Moryń do udziału w uroczystościach Narodowego Święta Niepodległości w Moryniu. 10 listopada o godz. 17.00 w sali Geoparku.

 

3 listopada 2021

Rekrutacja dzieci i młodzieży do udziału w zajęciach stacjonarnych ECDL i Lego Spike

Przejdź do - Rekrutacja dzieci i młodzieży do udziału w zajęciach stacjonarnych ECDL i Lego Spike

W terminie 17-24 września 2021 roku odbędzie się rekrutacja dzieci i młodzieży do udziału w zajęciach stacjonarnych ECDL i Lego Spike. SPIKE Prime jest oparty o koncepcję STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts, Mathematics). Zestaw angażuje uczniów poprzez zabawę w rozwiązywanie problemów o różnym stopniu trudności, wspomagając kreatywność i ucząc krytycznego myślenia.

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
20 września 2021

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI Z PHOTONEM W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W MORYNIU

Przejdź do - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI Z PHOTONEM W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W MORYNIU

Międzynarodowy Dzień Kropki, to co raz bardziej popularne święto, które obchodzimy 15 września.  Historia tego dnia rozpoczęła się od książki Petera Reynoldsa „The Dot” (Kropka). Jest to opowiadanie o dziewczynce, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Dzień Kropki powstał, aby świętować oraz wspierać kreatywność, odwagę, wyobraźnię i zabawę dzieci. By odkrywać ich talenty i pokazać je innym. Żeby pokazać, że każde dziecko ma swoje mocne strony, które należy wspierać i rozwijać.

bibliotekarz Magdalena Kiełbasa
17 września 2021

Ciekawe spotkanie dzieci z pisarką…

Przejdź do - Ciekawe spotkanie dzieci z pisarką…

Po ponad rocznej przerwie związanej z pandemią uczniowie klasy III-ch oraz dwóch IV-tych Zespołu Szkół w Moryniu spotkali się z Renatą Piątkowską– autorką książek dla dzieci i młodzieży. Spotkanie odbyło się 16 września w sali Regionalnego Biura Geoparku w Moryniu.  

Marta Cacek dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu
17 września 2021

Wyjazd na spektakl do Teatru Współczesnego w Szczecinie

Przejdź do - Wyjazd na spektakl do Teatru Współczesnego w Szczecinie

Miejski Ośrodek Kultuy w Moryniu organizuje wyjazd na spektakl teatralny pt.: “SEKS DLA OPORNYCH” do Teatru Współczesnego w Szczecinie. 1 października, godzina wyjazdu 17:30 ul. Szeroka (budynek MOK w Moryniu). KOSZT WYJAZDU (bilet + transport) – 50,00 zł. PŁATNOŚĆ PRZY ZAPISACH DO 13 września 2021 r. w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu. Ilość miejsc ograniczona.

MOK
12 września 2021

Wyjazd na spektakl teatralny “ŚWIECIE NASZ”

Przejdź do - Wyjazd na spektakl teatralny “ŚWIECIE NASZ”

Miejski Ośrodek Kultuy w Moryniu organizuje wyjazd na spektakl teatralny pt.: “ŚWIECIE NASZ” do Teatru im. J. Osterwy w Gorzowie Wlkp. 24 WRZEŚNIA godzina wyjazdu 17:00 z ul. Szerokiej (budynek MOK w moryniu).KOSZT WYJAZDU – 55,00 zł .PŁATNOŚĆ PRZY ZAPISACH DO 8 września 2021 r.w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu. Ilość miejsc ograniczona!

MOK
1 września 2021

31 lipca odbędzie się festiwal sportowo-rekreacyjny „SPORT I ROZRYWKA”.

Przejdź do - 31 lipca odbędzie się festiwal sportowo-rekreacyjny „SPORT I ROZRYWKA”.

31 lipca odbędzie się festyn sportowo-rekreacyjny „SPORT I ROZRYWKA”. Impreza odbędzie się na terenie Kamiennego Ogrodu przy zbiegu ulic Akacjowej i Jeziornej w Moryniu. Tradycyjnie o godz.10:00 wystartuje XXI Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko.

MOK
20 lipca 2021

Anastazja Violin Show na plaży w Gądnie

Przejdź do - Anastazja Violin Show na plaży w Gądnie

13 sierpnia 2020 r. o zachodzie słońca, na plaży w Gądnie, odbył się koncert skrzypcowy - Anastazja Violin Show, którego organizatorem było Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Gądno. Anastazja - utalentowana kołobrzeska skrzypaczka - zaprezentowała zróżnicowany repertuar - od melancholijnych ballad po współczesne, taneczne hity.

17 sierpnia 2020
Czytaj więcej o: Anastazja Violin Show na plaży w Gądnie

Przedłużenie terminu nadsyłania prac w konkursie “TALIZMANY NA ŻYCIOWE ZMIANY”

Przejdź do - Przedłużenie terminu nadsyłania prac w konkursie “TALIZMANY NA ŻYCIOWE ZMIANY”

UWAGA !!!
Na prośbę uczestników konkursu oraz ogólne zainteresowanie tematyką uprzejmie informujemy o przedłużeniu terminu nadsyłania prac plastycznych w konkursie “TALIZMANY NA ŻYCIOWE ZMIANY” do poniedziałku 8 czerwca. Jednocześnie dziękujemy wszystkim, którzy już nadesłali prace. Serdecznie zapraszamy.

MOK
5 czerwca 2020

"Wielka sprawa małej wagi"

Przejdź do - "Wielka sprawa małej wagi"

"Wielka sprawa małej wagi",  Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Działanie animacyjne realizowane w ramach projektu pn. „Społeczna Rewitalizacja” realizowanego zgodnie z umową o dofinansowanie: RPZP.07.01.00-32-K102/18-00.

 

12 grudnia 2019
Czytaj więcej o: "Wielka sprawa małej wagi"