Miejski Ośrodek Kulury - MOK

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Nabór na zajęcia stałe w Miejskim Ośrodku Kultury

Przejdź do - Nabór na zajęcia stałe w Miejskim Ośrodku Kultury

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu Ogłasza nabór na zajęcia stałe na rok 2020/2021. Zajęcia: muzyczne, plastyczne, szachowe, rysunek, poszukiwacze sztuki. Informacje oraz zapisy przyjmowane są u instruktorów w Miejskim Ośrodku Kultury w Moryniu.

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
9 września 2020

Artystyczna jesień w Moryniu

Przejdź do - Artystyczna jesień w Moryniu

Zapraszamy na wyjątkowy koncert muzyki filmowej oraz z gier komputerowych, 13 września 2020 o godz. 16:30 w ZIELONYM ZAKĄTKU za budynkiem Miejskiego Ośrodka Kulturyw Moryniu. Podczas koncertu zaprezentowane zostaną oryginalne utwory orkiestrowe m.in. z takich kinowych hitów jak: Forrest Gump Suite, Titanic Suite, Harry Potter Suite, James Bond Skyfall, Zmierzch Riwer flows in you, Gra o tron Suite, Love Actually Suite, Polskie drogi, Czas honoru, Stawka większa niż życie, Pianista, Dom, Czterej pancerni i pies, a także najpopularniejszych gier komputerowych: Wiedźmin III Dziki Gon, Super Mario Bros, Diablo  i wiele innych.

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
7 września 2020
Czytaj więcej o: Artystyczna jesień w Moryniu

Wyjazd na spektakl

Przejdź do - Wyjazd na spektakl

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu organizuje, wyjazd do Teatru Współczesnego w Szczecinie na spektakl pt. "Być Jak Beata". Wyjazd 16 października 2020 r. (piątek), godz. 16:30.  Koszt wyjazdu - 50,00 zł. Rezerwacje miejsc oraz płatność do 15 września w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu.

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
4 września 2020
Czytaj więcej o: Wyjazd na spektakl

Kolejne zajęcia w ramach cyklu Wakacyjne Retro Dance

Przejdź do - Kolejne zajęcia w ramach cyklu Wakacyjne Retro Dance

Zapraszamy na kolejne zajęcia taneczne z cyklu "Wakacyjne Retro Dance", które odbywają się w Sali Geoparku w Moryniu. 19 sierpnia 2020 r o godz 17:00 odbędą się zajęcia z tańca dla dzieci, a o godz. 18:00 - zajęcia z tańca dla kobiet. Szczegółowych informacji udziela Zuzanna Cichoszewska tel. 508 381 016

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
18 sierpnia 2020

Wakacyjne Retro Dance

Przejdź do -  Wakacyjne Retro Dance

Informujemy, że 13 sierpnia 2020 r. ruszają zajęcia taneczne - Wakacyjne Retro Dance. Zajęcia odbywać się będą w Sali Geoparku wMoryniu.

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
11 sierpnia 2020
Czytaj więcej o: Wakacyjne Retro Dance

Wakacyjne zajęcia z tańca dla kobiet oraz dzieci

Przejdź do - Wakacyjne zajęcia z tańca dla kobiet oraz dzieci

Miejski Ośrodek kultury w Moryniu zaprasza na wakacyjne zajęcia z tańca dla kobiet oraz dzieci. Zajęcia odbywać się będą w sali Geoparku w Moryniu. Ilość miejsc ograniczona.

MOK
14 lipca 2020
Czytaj więcej o: Wakacyjne zajęcia z tańca dla kobiet oraz dzieci

Wystawa poplenerowa pt.: "MORYŃ 2020" grupy malarskiej "INDYGO" ze SZCZECINA i KOŁBASKOWA

Przejdź do - Wystawa poplenerowa pt.: "MORYŃ 2020" grupy malarskiej "INDYGO" ze SZCZECINA i KOŁBASKOWA

Miejski Ośrodek kultury w Moryniu zaprasza na wystawę poplenerową pt.: "MORYŃ 2020" grupy malarskiej "INDYGO" ze SZCZECINA i KOŁBASKOWA 16 LIPCA 2020 W GODZINACH 15:00 - 20:00 - RYNEK MIEJSKI W MORYNIU Wystawa jest efektem pleneru w Moryniu, gdzie malarze inspirowali się jeziorem oraz zabudowaniami miejscowości, na którą składa się romański kościół oraz szachulcowe domy.

MOK
14 lipca 2020

Informacja Miejskiego Ośrodka Kultury

Przejdź do - Informacja Miejskiego Ośrodka Kultury

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu informuje, że od 2 lipca br. wznowione zostaną zajęcia z rysunku oraz szachy; spotkania odbywać się będą w środy i czwartki o godz. 10.00, 11.00, 12.00 i 13.00, czas trwania 45 min; w pracowni może się znajdować jednorazowo dwoje dzieci + opiekun; można się zgłaszać parami; po każdych zajęciach nastąpi dezynfekcja pomieszczenia oraz przyborów wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z instruktorem B. Dziedzic-Szewczyk lub pod numerem tel. 914146 123 (sekretariat MOK)

Marta Cacek Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu
1 lipca 2020
Czytaj więcej o: Informacja Miejskiego Ośrodka Kultury

Wręczenie nagród w e-konkursie plastycznym "TALIZMANY NA ŻYCIOWE ZMIANY" - profilaktyka uzależnień

Przejdź do - Wręczenie nagród w e-konkursie plastycznym "TALIZMANY NA ŻYCIOWE ZMIANY" - profilaktyka uzależnień

Przypominamy, że w dniu 8 czerwca br. komisja w składzie:  przewodnicząca - Barbara Nawrolska - Pełnomocnik Burmistrza do spraw uzależnień, członkinie komisji - Urszula Kotas - Konsultantka i terapeutka uzależnień  i  Barbara Sobolewska - instruktor plastyki w MOK w Moryniu, wyłoniły laureatów konkursu w dwóch kategoriach:

Marta Cacek Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu
19 czerwca 2020
Czytaj więcej o: Wręczenie nagród w e-konkursie plastycznym "TALIZMANY NA ŻYCIOWE ZMIANY" - profilaktyka uzależnień

Wznowienie pracy pracowni i świetlic

Przejdź do - Wznowienie pracy pracowni i świetlic

Informujemy, że od 15 czerwca 2020 częściowo wznawiają działalność pracownie oraz świetlice wiejskie Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu. Zajęcia w pracownicach i w świetlicach odbywać się będą z zachowaniem reżimu sanitarnego. Szczegóły dotyczące nowych warunków wynajmu świetlic wiejskich znajdują się w załączniku.

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
15 czerwca 2020
Czytaj więcej o: Wznowienie pracy pracowni i świetlic

Wokalistki z MOK wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie „WOKALARIUM 2020”

Przejdź do - Wokalistki z MOK wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie „WOKALARIUM 2020”

Maja Szewczyk i Antonina Zdunek wzięły udział w I Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Wokalarium  2020”, który został przeprowadzony przez MDK Kielce i Stowarzyszenie Wspierania Dzieci i Młodzieży Uzdolionej w Kielcach w dniach 18.05 – 08. 06.2020.

instr.muz. Ewa Kwiecień
15 czerwca 2020
Czytaj więcej o: Wokalistki z MOK wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie „WOKALARIUM 2020”

Nowe zasady wynajmu świetlic

Przejdź do - Nowe zasady wynajmu świetlic

Informujemy, że od 5 czerwca 2020 wznawia się działalność świetlic wiejskich na terenie Gminy Moryń w zakresie wynajmu na organizację krótkotrwałych okolicznościowych uroczystości rodzinnych i wesel. Szczegóły dotyczące nowych warunków wynajmu świetlic wiejskich znajdują się w załączniku.

12 czerwca 2020

Głosowanie publiczności na konkursowe prace

Przejdź do - Głosowanie publiczności na konkursowe prace

Zapraszamy do głosowania na prace w konkursie "TALIZMANY NA ŻYCIOWE ZMIANY". Głosowanie odbywa się na facebooku Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu i potrwa do 10 czerwca 2020 roku. Autor zwycięskiej pracy otrzyma nagrodę publiczności.

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
9 czerwca 2020
Czytaj więcej o: Głosowanie publiczności na konkursowe prace

Moryńscy laureaci międzynarodowego Festiwalu

Przejdź do - Moryńscy laureaci międzynarodowego Festiwalu

Zosia i Giannis wzięli udział w internetowej, wiosennej edycji XVI International Culture Caravan 2020, Digi-Form -Art Spring Contest 2. Ze względu na panującą obecnie sytuację w kraju i na świecie, w tym roku festiwal odbywał się w dniach 15.05 – 01.06 na stronie internetowej Fundacji Benefis. Pierwszy etap polegał na  zakwalifikowaniu  nadesłanych nagrań, które w drugim etapie zostały ocenione przez międzynarodowego jury w trybie online. Następnie nagrodzono  laureatów z najwyższą punktacją.

instr. muz. Ewa Kwiecień
5 czerwca 2020
Czytaj więcej o: Moryńscy laureaci międzynarodowego Festiwalu