Miejski Ośrodek Kulury - MOK

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Retro Dance - Podziękowania

Przejdź do - Retro Dance - Podziękowania

W miniony piątek, 9 lipca w moryńskim amfiteatrze odbyła się zabawa taneczna, zorganizowana przez Miejski ośrodek Kultury w Moryniu. Imprezę prowadził dj Fafiq, który przygotował blok przebojów muzycznych lat 80-tych, 90-tych. Wstępem do zabawy był koncert duetu Jan i Krystyna z Mieszkowic, który swoim akordeonowym, ciepłym brzmieniem oraz znanymi przebojami (Anny Jantar, Ireny Jarockiej czy Zbigniewa Wodeckiego) przyciągnęli na parkiet wielu tancerzy.

13 lipca 2021
Czytaj więcej o: Retro Dance - Podziękowania

Zapraszamy na Moryń Retro Dance

Przejdź do - Zapraszamy na Moryń Retro Dance

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu oraz Gmina Moryń zapraszają na Moryń Retro Dance w Amfiteatrze. Wydarzenie odbędzie się 9 lipca br. Tego wieczora amfiteatr zamieni się w najbardziej roztańczone i rozświetlone miejsce które wypełniać będą dźwięki muzyki tanecznej. Start o godz. 19:00. Wstęp wolny. Zagra DJ Wodzirej Hubert Krysiak (FAFIQ).

25 czerwca 2021
Czytaj więcej o: Zapraszamy na Moryń Retro Dance

Szósta edycja Wieczoru z kabaretem w Moryniu

Przejdź do - Szósta edycja Wieczoru z kabaretem w Moryniu

Zapraszamy na szóstą edycję Wieczoru z kabaretem, podczas którego wystąpi zespół Hairy Legs oraz Kabaret Chyba. Impreza odbędzie się w sobotę 24 lipca 2021 r. od godz. 19:00 na Stadionie w Moryniu (ul. Odrzańska 2f). Bilety na wydarzenie w cenie 25 zł dostępne są w Miejskim Ośrodku Kultury w Moryniu, ul Szeroka 12 Moryń.

24 lipca 2021
Czytaj więcej o: Szósta edycja Wieczoru z kabaretem w Moryniu

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Przejdź do - Festyn z okazji Dnia Dziecka

6 czerwca 2021r. w Moryniu, po rocznej przerwie spowodowanej epidemią wirusa sars cov2,  odbył się festyn dla najmłodszych z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Na placu zielonym przy ul. Szerokiej na uczestników czekało wiele atrakcji, między innymi występ Dziecięco Młodzieżowej Orkiestry Ukulele z MOK w Moryniu (instr. Ewa Kwiecień), gry i zabawy, Show Klauna Tomi’ego czyli pełna ciepła i zaskakujących  sytuacji podróż klauna do świata ożywionych przedmiotów, żonglerka ogniem, elementy iluzji scenicznej,  autorskie piosenki, lalki marionetki.

8 czerwca 2021
Czytaj więcej o: Festyn z okazji Dnia Dziecka

Dzień dziecka

Przejdź do - Dzień dziecka
6 czerwca 2021 r. Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu zaprasza wszystkie dzieci na “DZIEŃ DZIECKA“. Impreza rozpocznie się od od godz. 16:00 na placu za Urzędem Miejskim w Moryniu. W programie wiele atrakcji między innymi: – SHOW KLAUNA TOMIEGO, animacje dla dzieci, wielkie bańkowanie, konkursy, gry i zabawy oraz występ DZIECIĘCO - MŁODZIEŻOWEJ ORKIESTRY UKULELE.
 
28 maja 2021
Czytaj więcej o: Dzień dziecka

Brązowa Gwiazda festiwalu Musicland

Przejdź do - Brązowa Gwiazda festiwalu Musicland

Weronika Wieczorek z MOK w Moryniu wzięła udział w internetowym, międzynarodowym konkursie wokalnym „MUSICLAND SECOND EDITION” Macedonia 2021 i otrzymała tytuł Brązowej Gwiazdy festiwalu w nominacji piosenki filmowej, w kategorii wiekowej 6-9 lat. Międzynarodowe jury oceniało uczestników zgłoszonych z 27 krajów.

instr. muz. Ewa Kwiecień
17 maja 2021
Czytaj więcej o: Brązowa Gwiazda festiwalu Musicland

MOK w Moryniu został beneficjentem projektu Liga eSzkoła

Przejdź do - MOK w Moryniu został beneficjentem projektu Liga eSzkoła

Miło nam jest poinformować, że Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu został beneficjentem projektu Liga eSzkoła. Projekt zainicjowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministerstwo Cyfryzacji, a finansowanym w ramach umowy podpisanej przez Fundację eSzkoła z Centrum Projektów Polska Cyfrowa. Celem projektu jest poszerzenie kompetencji cyfrowych Pracowników Gminnych Samorządowych Instytucji Kultury oraz wprowadzenie do oferty edukacyjnej GSIK zajęć z dziećmi i młodzieżą w zakresie informatyki i robotyki.

6 maja 2021
Czytaj więcej o: MOK w Moryniu został beneficjentem projektu Liga eSzkoła

Muzyczny upominek z okazji Dnia Strażaka

Przejdź do - Muzyczny upominek z okazji Dnia Strażaka

W większości krajów europejskich, tradycyjnie od ponad 150 lat w Dzień św. Floriana, przypadający 4 maja, obchodzony jest Dzień Straży Pożarnej i Dzień Strażaka. Jest to również wyjątkowa okazja do złożenia życzeń „szczęśliwych powrotów z akcji” wszystkim druhom, oraz podziękowań za bezinteresowną pomoc i niesienie ratunku. W hołdzie za ich trud i narażanie życia Dziecięco -Młodzieżowa Orkiestra Ukulele z Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu przygotowała muzyczny upominek.

5 maja 2021
Czytaj więcej o: Muzyczny upominek z okazji Dnia Strażaka

Fundacja WOŚP serdecznie dziękuje za udział w aukcjach 29. Finału na Allegro

Przejdź do - Fundacja WOŚP serdecznie dziękuje za udział  w aukcjach 29. Finału na Allegro
Tak ogromnej liczby licytowanych przedmiotów nie spodziewaliśmy się nawet w naszych najśmielszych marzeniach! Ponad 205 000 aukcji, które pełne były serca i pozytywnych emocji skierowanych w stronę naszej Fundacji, a tym samym– potrzebujących.
 
Fundacja WOŚP
30 marca 2021
Czytaj więcej o: Fundacja WOŚP serdecznie dziękuje za udział w aukcjach 29. Finału na Allegro

Kalina Matoszko wyróżniona w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Poezja w obrazach – poetów polskich”

Przejdź do - Kalina Matoszko wyróżniona w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Poezja w obrazach – poetów polskich”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż praca: ,,Sowa" Kaliny Matoszko zdobyła wyróżnienie w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Poezja w obrazach – poetów polskich". Konkurs zorganizowany został przez Pałac Młodzieży – Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie. Komisja Konkursowa wyróżniła pracę Kalinki spośród 100 innych prac – serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych plastycznych sukcesów!

18 marca 2021
Czytaj więcej o: Kalina Matoszko wyróżniona w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Poezja w obrazach – poetów polskich”

Stand-Up na Dzień Kobiet

Przejdź do - Stand-Up na Dzień Kobiet

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu zaprasza na wyjątkowe wydarzenie komediowe z okazji cudownego święta jakim jest Dzień Kobiet! Specjalnie dla Was drogi Panie (ale możecie też wziąć ze sobą facetów ), na scenie w Sali Geoparku w Moryniu wystąpią w swoich stand-upowych programach znani artyści komediowi: Tomasz Jachimek, Ewa Błachnio oraz Damian "Viking" Usewicz. Bilety na to wydarzenie (w cenie 25 zł) można kupić na miejscu w MOKu oraz online tutaj: https://ticketos.pl/event/3626

26 lutego 2021
Czytaj więcej o: Stand-Up na Dzień Kobiet

II miejsce Hanny Tondel w Konkursie plastycznym ,,Zima w lesie - zrównoważona gospodarka leśna i łowiecka

Przejdź do - II miejsce Hanny Tondel w Konkursie plastycznym ,,Zima w lesie - zrównoważona gospodarka leśna i łowiecka

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Hanna Tondel z koła plastycznego ,,Radosne Rococo" przy Miejskim Ośrodku Kultury w Moryniu, zajęła II miejsce w Konkursie plastycznym ,,Zima w lesie - zrównoważona gospodarka leśna i łowiecka".

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
19 lutego 2021
Czytaj więcej o: II miejsce Hanny Tondel w Konkursie plastycznym ,,Zima w lesie - zrównoważona gospodarka leśna i łowiecka

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - podsumowanie, podziękowania oraz ostateczne wyniki

Przejdź do - 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - podsumowanie, podziękowania  oraz ostateczne wyniki

Tegoroczny finał miał inną formę niż dotychczas, ale jak się okazało po podsumowaniu środków uzyskanych z licytacji, bardziej wartościową. Otóż wolontariuszom Sztabu WOŚP Moryń udało się zebrać 8192,56 PLN, 103,53 EUR i 10 GBP, a 853 PLN wrzuciliście Państwo do eSkarbonki. Dzięki aukcjom Allegro udało się zebrać PLN 12969,55, co daje łączną sumę 22015,11 PLN, 103,53 EUR i 10 GBP

Marta Cacek - Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
15 lutego 2021
Czytaj więcej o: 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - podsumowanie, podziękowania oraz ostateczne wyniki

Kolejny Finał WOŚP za nami

Przejdź do - Kolejny Finał WOŚP za nami
Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy miał nieco inną formę niż dotychczas, jednakże wolontariuszom Sztabu WOŚP Moryń udało się zebrać 8192,56 PLN, 103,53 EUR i 10 GBP , a 853 PLN wrzuciliście do eSkarbonki. Na Allegro nadal trwają aukcje. Ok. 8000 PLN zadeklarowali kupujący. Aukcje kończą się za kilka dni. Zachęcamy do licytacji: https://allegro.pl/uzytkownik/mokmoryn?order=n...
WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY "</span
1 lutego 2021