Miejski Ośrodek Kulury - MOK

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zmiany w Miejskim Ośrodku Kultury w Moryniu

Przejdź do - Zmiany w Miejskim Ośrodku Kultury w Moryniu

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu od kilku lat sukcesywnie remontuje swoje pomieszczenia, dbając o estetykę, funkcjonalność jak i ogólny wygląd sal, w których na co dzień spotykają się dzieci i dorośli, i w których przeprowadzane są różnego rodzaju zajęcia.

Marta Cacek Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu
22 października 2020
Czytaj więcej o: Zmiany w Miejskim Ośrodku Kultury w Moryniu

Zapraszamy do „Dziecięco - Młodzieżowej Orkiestry Ukulele” w Moryniu

Przejdź do - Zapraszamy do „Dziecięco - Młodzieżowej Orkiestry Ukulele”  w Moryniu

Kto lubi muzykę i chciałby spróbować samodzielnej gry na instrumencie, zapraszamy do spróbowania gry na prostym hawajskim instrumencie, jakim jest ukulele. Jest  mniejsze od gitary, ma  tylko cztery struny dzięki czemu prościej jest chwytać akordy - często wystarczy zagrać akord na jednej strunie. 

instr.muz. Ewa Kwiecień
21 października 2020
Czytaj więcej o: Zapraszamy do „Dziecięco - Młodzieżowej Orkiestry Ukulele” w Moryniu

Kabaret „K2” w Moryniu

Przejdź do - Kabaret „K2” w Moryniu

W niedzielne popołudnie, 4 października br. w Zielonym Zakątku za Miejskim Ośrodkiem Kultury w Moryniu wystąpił kabaret „K2” z Zielonej Góry. W programie przedstawiono skecze o różnej tematyce, ukazujące codzienne nie zawsze “normalne” sytuacje.

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
5 października 2020
Czytaj więcej o: Kabaret „K2” w Moryniu

Artystyczna jesień z kabaretem w Moryniu

Przejdź do - Artystyczna jesień z kabaretem w Moryniu
Wszystkich miłośników dobrej zabawy i wybornego humoru zapraszamy na występ kabaretu „K2”, który odbędzie się 4 października w ZIELONYM ZAKĄTKU (w razie niepogody SALA GEOPARKU).  Kabaret „K2” z Zielonej Góry tworzą Tomasz Łupak (pseud. „Łupson”), Bartosz Klauziński (pseud. „Barciś”) oraz Dominika Najdek. Na scenie prezentują dynamiczne skecze, bawiące widza, będące przetworzoną do granic absurdu obserwacją naszej rzeczywistości. Zdobyli już kilkanaście ogólnopolskich nagród festiwalowych.  Występ rozpocznie się o godzinie 16:00.

 

 

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
24 września 2020
Czytaj więcej o: Artystyczna jesień z kabaretem w Moryniu

Nabór na zajęcia stałe w Miejskim Ośrodku Kultury

Przejdź do - Nabór na zajęcia stałe w Miejskim Ośrodku Kultury

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu Ogłasza nabór na zajęcia stałe na rok 2020/2021. Zajęcia: muzyczne, plastyczne, szachowe, rysunek, poszukiwacze sztuki. Informacje oraz zapisy przyjmowane są u instruktorów w Miejskim Ośrodku Kultury w Moryniu.

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
9 września 2020

Artystyczna jesień w Moryniu

Przejdź do - Artystyczna jesień w Moryniu

Zapraszamy na wyjątkowy koncert muzyki filmowej oraz z gier komputerowych, 13 września 2020 o godz. 16:30 w ZIELONYM ZAKĄTKU za budynkiem Miejskiego Ośrodka Kulturyw Moryniu. Podczas koncertu zaprezentowane zostaną oryginalne utwory orkiestrowe m.in. z takich kinowych hitów jak: Forrest Gump Suite, Titanic Suite, Harry Potter Suite, James Bond Skyfall, Zmierzch Riwer flows in you, Gra o tron Suite, Love Actually Suite, Polskie drogi, Czas honoru, Stawka większa niż życie, Pianista, Dom, Czterej pancerni i pies, a także najpopularniejszych gier komputerowych: Wiedźmin III Dziki Gon, Super Mario Bros, Diablo  i wiele innych.

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
7 września 2020
Czytaj więcej o: Artystyczna jesień w Moryniu

Wyjazd na spektakl

Przejdź do - Wyjazd na spektakl

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu organizuje, wyjazd do Teatru Współczesnego w Szczecinie na spektakl pt. "Być Jak Beata". Wyjazd 16 października 2020 r. (piątek), godz. 16:30.  Koszt wyjazdu - 50,00 zł. Rezerwacje miejsc oraz płatność do 15 września w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu.

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
4 września 2020
Czytaj więcej o: Wyjazd na spektakl

Kolejne zajęcia w ramach cyklu Wakacyjne Retro Dance

Przejdź do - Kolejne zajęcia w ramach cyklu Wakacyjne Retro Dance

Zapraszamy na kolejne zajęcia taneczne z cyklu "Wakacyjne Retro Dance", które odbywają się w Sali Geoparku w Moryniu. 19 sierpnia 2020 r o godz 17:00 odbędą się zajęcia z tańca dla dzieci, a o godz. 18:00 - zajęcia z tańca dla kobiet. Szczegółowych informacji udziela Zuzanna Cichoszewska tel. 508 381 016

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
18 sierpnia 2020

Wakacyjne Retro Dance

Przejdź do -  Wakacyjne Retro Dance

Informujemy, że 13 sierpnia 2020 r. ruszają zajęcia taneczne - Wakacyjne Retro Dance. Zajęcia odbywać się będą w Sali Geoparku wMoryniu.

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
11 sierpnia 2020
Czytaj więcej o: Wakacyjne Retro Dance

Wakacyjne zajęcia z tańca dla kobiet oraz dzieci

Przejdź do - Wakacyjne zajęcia z tańca dla kobiet oraz dzieci

Miejski Ośrodek kultury w Moryniu zaprasza na wakacyjne zajęcia z tańca dla kobiet oraz dzieci. Zajęcia odbywać się będą w sali Geoparku w Moryniu. Ilość miejsc ograniczona.

MOK
14 lipca 2020
Czytaj więcej o: Wakacyjne zajęcia z tańca dla kobiet oraz dzieci

Wystawa poplenerowa pt.: "MORYŃ 2020" grupy malarskiej "INDYGO" ze SZCZECINA i KOŁBASKOWA

Przejdź do - Wystawa poplenerowa pt.: "MORYŃ 2020" grupy malarskiej "INDYGO" ze SZCZECINA i KOŁBASKOWA

Miejski Ośrodek kultury w Moryniu zaprasza na wystawę poplenerową pt.: "MORYŃ 2020" grupy malarskiej "INDYGO" ze SZCZECINA i KOŁBASKOWA 16 LIPCA 2020 W GODZINACH 15:00 - 20:00 - RYNEK MIEJSKI W MORYNIU Wystawa jest efektem pleneru w Moryniu, gdzie malarze inspirowali się jeziorem oraz zabudowaniami miejscowości, na którą składa się romański kościół oraz szachulcowe domy.

MOK
14 lipca 2020

Informacja Miejskiego Ośrodka Kultury

Przejdź do - Informacja Miejskiego Ośrodka Kultury

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu informuje, że od 2 lipca br. wznowione zostaną zajęcia z rysunku oraz szachy; spotkania odbywać się będą w środy i czwartki o godz. 10.00, 11.00, 12.00 i 13.00, czas trwania 45 min; w pracowni może się znajdować jednorazowo dwoje dzieci + opiekun; można się zgłaszać parami; po każdych zajęciach nastąpi dezynfekcja pomieszczenia oraz przyborów wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z instruktorem B. Dziedzic-Szewczyk lub pod numerem tel. 914146 123 (sekretariat MOK)

Marta Cacek Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu
1 lipca 2020
Czytaj więcej o: Informacja Miejskiego Ośrodka Kultury

Wręczenie nagród w e-konkursie plastycznym "TALIZMANY NA ŻYCIOWE ZMIANY" - profilaktyka uzależnień

Przejdź do - Wręczenie nagród w e-konkursie plastycznym "TALIZMANY NA ŻYCIOWE ZMIANY" - profilaktyka uzależnień

Przypominamy, że w dniu 8 czerwca br. komisja w składzie:  przewodnicząca - Barbara Nawrolska - Pełnomocnik Burmistrza do spraw uzależnień, członkinie komisji - Urszula Kotas - Konsultantka i terapeutka uzależnień  i  Barbara Sobolewska - instruktor plastyki w MOK w Moryniu, wyłoniły laureatów konkursu w dwóch kategoriach:

Marta Cacek Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu
19 czerwca 2020
Czytaj więcej o: Wręczenie nagród w e-konkursie plastycznym "TALIZMANY NA ŻYCIOWE ZMIANY" - profilaktyka uzależnień

Wznowienie pracy pracowni i świetlic

Przejdź do - Wznowienie pracy pracowni i świetlic

Informujemy, że od 15 czerwca 2020 częściowo wznawiają działalność pracownie oraz świetlice wiejskie Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu. Zajęcia w pracownicach i w świetlicach odbywać się będą z zachowaniem reżimu sanitarnego. Szczegóły dotyczące nowych warunków wynajmu świetlic wiejskich znajdują się w załączniku.

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu
15 czerwca 2020
Czytaj więcej o: Wznowienie pracy pracowni i świetlic