Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Komunikat

Przejdź do - Komunikat

Informujemy, że z powodu wyjazdu służbowego, Gminny Punkt Informacji o Funduszach Europejskich będzie dzisiaj(30.05.2017 r.) nieczynny. Zapraszamy w środę 31 maja 2017 w godzinach 1515 – 1715.

30 maja 2017

Zarząd Powiatu w Gryfinie ogłasza otwarty konkurs ofert

Zarząd Powiatu w Gryfinie ogłasza otwarty konkurs ofert na wspieranie realizacji zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w roku 2017 zlecanych fundacjom oraz organizacjom pozarządowym

29 maja 2017

Możliwe przerwy w dostawie wody w Moryniu

Przejdź do - Możliwe przerwy w dostawie wody w Moryniu

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Moryniu informuje, że w dniu 26 maja 2017 r. w godzinach 700 - 1500 na terenie miasta Moryń wystąpi częściowe zmniejszenie ciśnienia oraz możliwe zaniki w dostawie wody. Utrudnienia wystąpią w związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi sieci wodociągowej.

ZGKiM
25 maja 2017

Ruszył Program „SPOŁECZNIK”

Przejdź do - Ruszył Program „SPOŁECZNIK”

Gmina Moryń wspólnie z Koszalińską Agencją Rozwoju Regionalnego serdecznie zapraszają wszystkie organizacje pozarządowe (stowarzyszenia) oraz grupy nieformalne działające na terenie gminy Moryń na spotkanie informacyjno – aktywizujące w ramach Programu „SPOŁECZNIK”.

18 maja 2017
Czytaj więcej o: Ruszył Program „SPOŁECZNIK”

Zapraszamy na Dzień Rewitalizacji w gminie Moryń

Przejdź do - Zapraszamy na Dzień Rewitalizacji w gminie Moryń

Serdecznie zapraszamy Państwa na otwarte spotkanie prezentacyjno-konsultacyjne dla wszystkich mieszkańców, projektodawców i interesariuszy, które organizowane jest w ramach projektu „Rewitalizacja na terenie gmin województwa zachodniopomorskiego znajdujących się w Specjalnej Strefie Włączenia”.

12 maja 2017
Czytaj więcej o: Zapraszamy na Dzień Rewitalizacji w gminie Moryń

Biała Sobota

Przejdź do - Biała Sobota

    Szpital Powiatowy w Gryfinie zaprasza na bezpłatne konsultacje u lekarza kardiologa oraz bezpłatne badania laboratoryjne mieszkańców Macierzy, Gądna, Przyjezierza, Starego Objezierza, Młynar i Niwki, rejestracja pod numerem telefonu 914146014.

20 maja 2017 r., Przychodnia Rejonowa,  Moryń ul. Dworcowa 6.

Projekt w całości finansowany jest z budżetu powiatu gryfińskiego.

8 maja 2017

Termin składanie wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich na rok 2017

Przejdź do - Termin składanie wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich na rok 2017

     Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina, iż termin na złożenie wniosku o przyznanie płatności bezpośrednich na rok 2017 mija 15 maja 2017r. Jednocześnie ARiMR informuje, iż nie jest planowane wydłużenie terminu na składanie wniosków o przyznanie płatności w roku 2017.

8 maja 2017
Czytaj więcej o: Termin składanie wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich na rok 2017

Podpisanie listu intencyjnego w sprawie sieci gazowej

Przejdź do - Podpisanie listu intencyjnego w sprawie sieci gazowej

5 maja 2017 r. w Szczecinie został podpisany list intencyjny pomiędzy Polską Spółką Gazownictwa w Warszawie reprezentowaną przez Andrzeja Hoehle – dyrektora PSG, a Gminą Moryń reprezentowaną przez Burmistrza Morynia - Józefa Piątka. List intencyjny stanowi podstawę rozpoczęcia prac analitycznych i projektowych mających na celu realizację inwestycji w zakresie możliwości budowy odcinka dystrybucyjnej sieci gazowej.

5 maja 2017

Program Społecznik !

Przejdź do - Program Społecznik !

1 maja 2017 r. na całym Pomorzu Zachodnim wystartuje Program Społecznik! Jest to inicjatywa, która wspiera ludzi z pomysłami, chętnych do działania i rozwijania lokalnej społeczności.

4 maja 2017
Czytaj więcej o: Program Społecznik !

Projekt „Zakład Integracji Społeczno-Zawodowej w Szczecinie”

Przejdź do - Projekt „Zakład Integracji Społeczno-Zawodowej w Szczecinie”

     W ramach projektu utworzony został w Szczecinie Zakład Integracji Społeczno-Zawodowej, którego działalność obejmować będzie reintegrację społeczną, zdrowotną i zawodową osób niepełnosprawnych, m.in. udzielanie pomocy osobom niepełnosprawnym oraz ich otoczeniu (rodzinom, opiekunom) w odbudowywaniu i podtrzymywaniu umiejętności uczestnictwa w życiu społeczności lokalnej, w powrocie do pełnienia ról społecznych oraz w podniesieniu kwalifikacji zawodowych, jako wartości na rynku pracy.

2 maja 2017
Czytaj więcej o: Projekt „Zakład Integracji Społeczno-Zawodowej w Szczecinie”