25 lat Ośrodka Jeździeckiego „Podkowa”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
13 września 2017

       20 maja 1992 roku, czyli 25 lat temu rozpoczął swoją działalność Ośrodek Jeździecki “Podkowa”, 10 lat później pod jego przyjaznym dachem powstał Uczniowski Klub Sportowy “Podkowa”.

      Od samego początku w jego tworzenie zaangażowani byli Barbara Rzońca, Wojciech Fragstein-Niemsdorff, Adam Nowiński i Iwona Hirt. Przez 15 lat przewinęło się przez Klub blisko 300 osób, które tworzyły jego historię.

    Cieszymy się, że współpracowaliśmy z osobami niepełnosprawnymi, byliśmy współorganizatorami wielu zawodów, wyjeżdżaliśmy na wycieczki, od kilku lat organizujemy ferie zimowe, wakacyjne biwaki, jeździmy na zawody konne z pokazami woltyżerskimi, startujemy w zawodach rangi ogólnopolskiej. Pracujemy z dziećmi i młodzieżą od najmłodszych lat, dbamy o ich rozwój fizyczny, a także wpajamy szacunek do zwierząt, pracy i ludzi. Wszystkich ciekawych poznania naszej historii i działalności naszego klubu, zapraszamy 16 września na godzinę 11tą, na zawody konne do Skotnicy koło Morynia. W trakcie zawodów można będzie porozmawiać z byłymi i aktualnymi członkami klubu, obejrzeć wystawę zdjęć archiwalnych oraz galerię prac plastycznych dzieci, z kilkunastu lat naszej działalności. Każdy będzie mógł uczestniczyć w przygotowanych atrakcjach i poczuć rodzinną atmosferę naszego „drugiego domu”.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie 25 lat Jeździeckiego „Podkowa”

    25 lat Jeździeckiego „Podkowa”