Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Sprzedaż węgla w Gminie Moryń

Przejdź do - Sprzedaż węgla w Gminie Moryń

Szanowni Państwo, Gmina Moryń rusza ze sprzedażą węgla na preferencyjnych zasadach dla mieszkańców, którzy złożyli wnioski z zapotrzebowaniem na zakup opału. Do gminnych domów trafi węgiel w sortymencie: orzech i groszek.

6 grudnia 2022
Czytaj więcej o: Sprzedaż węgla w Gminie Moryń

Obwieszczenie

Przejdź do - Obwieszczenie

Burmistrz Morynia podaje do publicznej wiadomości o przystąpieniu do przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia pn. Wydobywanie kopaliny ze złoża kruszywa naturalnego Moryń pole I, na terenie działki nr 791/24 obręb Przyjezierze II, gmina Moryń.

5 grudnia 2022

Przetargi na sprzedaż nieruchomości:

Złote Gody 2023 r.

Przejdź do - Złote Gody 2023 r.

Burmistrz Morynia informuje, że trwają prace nad przygotowaniem wykazu Jubilatów, którzy w 2023 r. obchodzić będą Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego. Warunkiem rozpoczęcia procedury nadania odznaczeń jest zgłoszenie przez Jubilatów woli ich otrzymania do Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego.

W związku z powyższym zapraszamy wszystkie Pary Małżeńskie, które zawierały związek małżeński w 1973 roku – do składania wniosków o nadanie Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Zgłoszenia prosimy dokonywać w terminie do dnia 31 grudnia 2022 r.

2 grudnia 2022

DODATEK DO OGRZEWANIA ELEKTRYCZNEGO

Grafika informacyjna - dodatek elektryczny

Burmistrz Morynia informuje, że od 1 grudnia 2022 r. gospodarstwa domowe wykorzystujące jako główne źródło ogrzewania energię elektryczną lub pompę ciepła (z wyłączeniem energii elektrycznej wytwarzanej z mikroinstalacji fotowoltaicznej) mogą wnioskować o jednorazowy dodatek elektryczny.

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Moryniu
2 grudnia 2022
Czytaj więcej o: DODATEK DO OGRZEWANIA ELEKTRYCZNEGO

Wycieczki w ramach programu Poznaj Polskę dla uczniów z Gminy Moryń za nami

Przejdź do - Wycieczki w ramach programu Poznaj Polskę dla uczniów z Gminy Moryń za nami

Gmina Moryń otrzymała 50 tys. złotych na dofinansowanie wycieczek szkolnych organizowanych w ramach programu „Poznaj Polskę”. Był to drugi taki projekt w naszej Gminie.

Kierownik Refaratu Obsługi Oświaty
1 grudnia 2022
Czytaj więcej o: Wycieczki w ramach programu Poznaj Polskę dla uczniów z Gminy Moryń za nami

Informacja w sprawie polowań zbiorowych

Burmistrz Morynia informuje, że w najbliżuszym czasie tj.: 9 - 11 grudnia planowane sią polowania zbiorowe Kół Łowieckich "Szarak", "Knieja", "Jeleń". Szegółowe obwieszczenia dotyczące polowań zamieszczone są na stronach Biuletynu Informacji Publicznej - kliknij aby przejść do BIP.

1 grudnia 2022

Sprzęt komputerowy zakupiony w ramach postępowania uzupełniającego trafił do beneficjentów ostatecznych

W Gminie Moryń zostało przeprowadzone postępowanie uzupełniające w ramach programu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR”. W celu wykorzystania oszczędności powstałych po przeprowadzeniu pierwszego postępowania przetargowego oraz w wyniku zmniejszeniu liczby osób zakwalifikowanych do otrzymania wsparcia, podjęto działania umożliwiające wykorzystanie wszystkich środków w ramach powierzonego Grantu. 

Kierownik Referatu Obsługi Oświaty
1 grudnia 2022
Czytaj więcej o: Sprzęt komputerowy zakupiony w ramach postępowania uzupełniającego trafił do beneficjentów ostatecznych

Zbiórka gadżetów na licytację WOŚP

Przejdź do - Zbiórka gadżetów na licytację WOŚP

Zapraszamy osoby prywatne, firmy, organizacje i stowarzyszenia do przekazania przedmiotów na licytacje, które tak jak w ubiegłym roku odbędą się online. Uzyskany dochód z licytacji w całości przekazany zostanie na cele dobroczynne WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.

Gadżety prosimy dostarczać do Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu.

30 listopada 2022

Ogłoszenia przetargowe KOWR

Przejdź do - Ogłoszenia przetargowe KOWR

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Szczecinie ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości:

  • działka nr 51, obręb stare objezierze;
  • działka nr 47/6, obręb Witnica;
  • działka nr 102/21, obręb Witnica;
  • działka nr 141/1, obręb Witnica.

Szczegółowe informacje znajdują się poniżej w załącznikach.

GND
30 listopada 2022

Ogłoszenie

Przejdź do - Ogłoszenie

Burmistrz Morynia zaprasza do udziału w pracach komisji konkursowej, która zostanie powołana do opiniowania ofert złożonych w ramach konkursu na realizację zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej oraz działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych w 2023 r.

30 listopada 2022

Zarządzenie Nr 151/2022

Przejdź do - Zarządzenie Nr 151/2022

w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie: wspierania i upowszechniania kultury fizycznej oraz działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych w 2023 r.

30 listopada 2022

Informacja o utrudnieniach w ruchu drogowym

Burmistrz Morynia informuje, że od dnia 28 listopada 2022 r. planowane jest rozpoczęcie prac budowlanych związanych z remontem ulicy Akacjowej w Moryniu.

25 listopada 2022
Czytaj więcej o: Informacja o utrudnieniach w ruchu drogowym

„Posiłek w szkole i w domu”

Przejdź do - „Posiłek w szkole i w domu”

Gmina Moryń otrzymała od Wojewody Zachodniopomorskiego dotację celową w ramach programu „Posiłek w szkole i w domu” w wysokości 79.915,17 zł. Środki te zostały przeznaczone na zakup sprzętu stanowiącego wyposażenie kuchni i jadalni w stołówce szkolnej.

ROO
28 listopada 2022
Czytaj więcej o: „Posiłek w szkole i w domu”