Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Informacja w sprawie utrudnień przejazdu przez miejscowość Bielin

Przejdź do - Informacja w sprawie utrudnień przejazdu przez miejscowość Bielin

Burmistrz Morynia informuje, że Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie, z dniem 15 kwietnia 2024 r. planuje rozpocząć prace budowlane polegające na przebudowie dwóch przepustów w ciągu drogi wojewódzkiej nr 125 w m. Bielin. Utrudnienia maja potrwać około 30 dni. W tym czasie droga w m. Bielin będzie nieprzejezdna. (w pierwszej kolejności prace obejmą przepust od strony m. Macierz i potrwają około 2 tygodni, następnie przepust od strony m. Wierzchlas i potrwają około 3 tygodni)

Na czas prowadzenia prac budowlanych wyznaczone zostały objazdy. Proszę stosować się do umieszczonego oznakowania drogowego.

11 kwietnia 2024
Czytaj więcej o: Informacja w sprawie utrudnień przejazdu przez miejscowość Bielin

"Filmowe Lato" na plaży w Gądnie

Przejdź do - "Filmowe Lato" na plaży w Gądnie

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Gądno zaprasza na „Filmowe Lato na Pomorzu Zachodnim”, które odbędzie się 8 sierpnia 2024 r. na plaży w Gądnie. Podczas wydarzenia wyświetlony zostanie film „Niebezpieczni Dżentelmeni” w reżyserii Macieja Kawalskiego.

18 lipca 2024
Czytaj więcej o: "Filmowe Lato" na plaży w Gądnie

„Moja Wizja Zero – recepta na zdrowie w gospodarstwie rolnym”

Przejdź do - „Moja Wizja Zero – recepta na zdrowie w gospodarstwie rolnym”

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Koszalinie informuje, że w związku z trwającą kampanią wdrażania Strategii Wizji Zero w rolnictwie w Polsce, zainaugurowana została VI edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – recepta na zdrowie w gospodarstwie rolnym”.

Oddział Regionalny KRUS w Koszalinie
18 lipca 2024
Czytaj więcej o: „Moja Wizja Zero – recepta na zdrowie w gospodarstwie rolnym”

Obchody 80. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w Moryniu

Przejdź do - Obchody 80. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w Moryniu

80 lat temu, dnia 1 sierpnia 1944 r., mieszkańcy Warszawy postanowili położyć kres niemieckiej okupacji stolicy. Tego dnia wybuchło powstanie, stanowiące odwet za pięć lat hitlerowskiego terroru, łapanek ulicznych, wywózek do więzienia na Pawiaku oraz do obozów koncentracyjnych i zagłady na terenie okupowanej przez Niemców Polski.

17 lipca 2024

ZAWODY STRZELECKIE Z KARABINKA PNEUMATYCZNEGO VII MEMORIAŁ O PUCHAR IM. TADEUSZA DOMARADZKIEGO – PREZESA KOŁA LOK „DZIK” W MORYNIU

Przejdź do - ZAWODY STRZELECKIE Z KARABINKA PNEUMATYCZNEGO VII MEMORIAŁ O PUCHAR IM. TADEUSZA DOMARADZKIEGO – PREZESA KOŁA LOK „DZIK” W MORYNIU

Koło LOK “DZIK” w Moryniu zaprasza członków i sympatyków na kolejną edycję zawodów strzeleckich z karabinka pneumatycznego w ramach DNI MORYNIA 2024”. Będzie to VII Memoriał o Puchar im. Tadeusza Domaradzkiego Prezesa koła LOK „DZIK” w Moryniu.

Rozpoczęcie 27 lipca (sobota) 2024 r. na strzelnicy LOK “DZIK” w Moryniu o godzinie 12:00

17 lipca 2024

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dr. Christiana Friedriecha Kocha w ramach DNI MORYNIA 2024

Przejdź do - Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dr. Christiana Friedriecha Kocha w ramach DNI MORYNIA 2024

W ramach DNI MORYNIA 2024 Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar DR. CHRISTIANA FRIEDRIECHA KOCHA. Sportowa rywalizacja będzie miała miejsce na korcie tenisowym przy ulicy Żeglarskiej w dniach 26-27 lipca. Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Przyjaciół Morynia i Jeziora Morzycko oraz Urząd Miasta i Gminy Moryń.

15 lipca 2024

Piknik rodzinny „Powitanie Lata” w Witnicy

Przejdź do - Piknik rodzinny „Powitanie Lata” w Witnicy

W najbliższą sobotę, 13 lipca Sołtys i Rada Sołecka w Witnicy zaprasza na Piknik Rodzinny „Powitanie Lata”. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 15:00 na boisku sportowym w Witnicy.

Sołectwo Witnica
12 lipca 2024
Czytaj więcej o: Piknik rodzinny „Powitanie Lata” w Witnicy

ROZPORZĄDZENIA NR 20/2024 i 21/2024 WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO

  • ROZPORZĄDZENIE NR 20/2024 WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO w sprawie zwalczania afrykańskiego pomoru świń na terenie powiatu gryfińskiego, myśliborskiego i pyrzyckiego
  • ROZPORZĄDZENIE NR 21/2024 WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO w sprawie zwalczania afrykańskiego pomoru świń na terenie województwa zachodniopomorskiego
10 lipca 2024

Uproszczona oferta na realizacje zadania publicznego

Przejdź do - Uproszczona oferta na realizacje zadania publicznego

Do Urzędu Miejskiego w Moryniu wpłynęła uproszczona oferta na realizację zadania publicznego pn. „Regaty o Błękitną Wstęgę, Turniej Tenisa o Puchar C.F. Kocha” złożona przez Stowarzyszenie Przyjaciół Morynia i Jeziora Morzycko z siedzibą w Moryniu.

Zgodnie z artykułem 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2023 r. poz. 571) każdy, w terminie 7 dni od opublikowania oferty może zgłosić do niej uwagi. Można to zrobić osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego w Moryniu, a także poprzez ich przesłanie w formie papierowej na adres: Urząd Miejski w Moryniu, Plac Wolności 1, 74-503 Moryń lub drogą elektroniczną, na ESP ePUAP /1v326jtiip/skrytka . Liczy się data wpływu uwag do urzędu.

10 lipca 2024
Czytaj więcej o: Uproszczona oferta na realizacje zadania publicznego

ROZPORZĄDZENIE NR 19/2024 WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO

zmieniające rozporządzenie w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego

9 lipca 2024

Rozkład jazdy autobusów na terenie Gminy Moryń

Uwaga! 9 lipca od godz. 23:00 nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie miasta Moryń

Przejdź do - Uwaga! 9 lipca od godz. 23:00 nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie miasta Moryń

W związku z modernizacją stacji wodociągowej we wtorek, 9 lipca 2024 r. od godz. 23:00 nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie miasta Moryń, która potrwa około 3 godziny.

8 lipca 2024

ROZPORZĄDZENIE NR 18/2024 WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO

zmieniające rozporządzenie w sprawie zwalczania afrykańskiego pomoru świń na terenie powiatu gryfińskiego, pyrzyckiego, stargardzkiego, gminy Miasto Stargard oraz gminy Miasto Szczecin

8 lipca 2024

DNI MORYNIA 2024

Przejdź do - DNI MORYNIA 2024

26 i 27 lipca zapraszamy na największą i najważniejszą miejską imprezę – Dni Morynia 2024. W tym roku na scenie za Urzędem Miejskim zawitają znane i lubiane gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Nie zabraknie też lokalnych artystów i sportowych akcentów. Mamy wielką nadzieję, że w tegorocznym programie każdy z Was znajdzie coś dla siebie

8 lipca 2024