Sport

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

XII Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich

Baner - XII Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich

10 września 2020

Zapisy do klubu Karate Kyokushin w Moryniu

Przejdź do - Zapisy do klubu Karate Kyokushin w Moryniu

Klub Karate Kyokushin w Moryniu prowadzi zapisy na nowy rok szkoleniowy 2020/2021. Informacja tel. 601 327 471. Zapisy do sekcji:

Piotr Kos Karate Kyokushin Moryń
27 sierpnia 2020
Czytaj więcej o: Zapisy do klubu Karate Kyokushin w Moryniu

VIII edycja Rajdu Rowerowego - Rowerem na Szlaku Pana Samochodzika

Przejdź do - VIII edycja Rajdu Rowerowego - Rowerem na Szlaku Pana Samochodzika

15 sierpnia 2020 r. odbyła się VIII edycja Rajdu Rowerowego - Rowerem na Szlaku Pana Samochodzika. Na starcie rajdu - koło świetlicy w Gądnie, podczas zapisów, przeprowadzono tradycyjną już zbiórkę karmy dla kotów ze Stowarzyszenia z Witniczki.  Rajd w tym roku przebiegał na trasie: Gądno -Moryń,- Stare Łysogórki, -Siekierki, - ścieżka rowerowa R20 , -Przyjezierze, gdzie znajdowała się meta.

17 sierpnia 2020
Czytaj więcej o: VIII edycja Rajdu Rowerowego - Rowerem na Szlaku Pana Samochodzika

Trwają zapisy na VIII edycję rajdu "Rowerem na szlaku Pana Samochodzika"

Przejdź do - Trwają zapisy na VIII edycję rajdu "Rowerem na szlaku Pana Samochodzika"

Trwają zapisy na VIII edycję rajdu "Rowerem na szlaku Pana Samochodzika", który odbędzie się w sobotę, 15 sierpnia 2020 r. https://elektronicznezapisy.pl/event/5046.html

29 lipca 2020
Czytaj więcej o: Trwają zapisy na VIII edycję rajdu "Rowerem na szlaku Pana Samochodzika"

UKS Morzycko Moryń startuje z nowym projektem

Przejdź do - UKS Morzycko Moryń startuje z nowym projektem

UKS Morzycko Moryń zaprasza wszystkich chętnych (rocznik 2002 - 2006) do gry w zespole Juniorów. Pierwszy trening odbędzie się we WTOREK o godzinie 18:00 na stadionie w Moryniu. Trenerem zespołu będzie wychowanek klubu i zawodnik pierwszego zespołu Michał Kowalczyk – uczestnik kursu UEFA C prowadzonego pod egidą PZPN.

28 lipca 2020
Czytaj więcej o: UKS Morzycko Moryń startuje z nowym projektem

Komunikat o odwołaniu XXI Biegu Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko 2020

Przejdź do - Komunikat o odwołaniu XXI Biegu Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko 2020

Drodzy zawodnicy, jest nam niezmiernie przykro poinformować Państwa, iż tegoroczny XXI Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko NIE ODBĘDZIE SIĘ! Odwołanie biegu jest bezpośrednio związane z panującą sytuacją spowodowaną COVID-19. Decyzja podyktowana jest troską o Państwa bezpieczeństwo. Żywimy jednak ogromną nadzieję, iż przyszłoroczne zawody odbędą się w przewidywanym terminie, o którym poinformujemy w Państwa w późniejszym czasie. Do zobaczenia za rok!

Marta Cacek Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu
8 maja 2020

Mistrzostwa Polski Zachodniej Karate Kyokushin

Przejdź do - Mistrzostwa Polski Zachodniej Karate Kyokushin

W dniach 6 - 7 marca 2020 r. w Nowym Tomyślu odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego karate kyokushin. W zawodach wzięło udział 234 zawodników z regionów zachodnich, północnych i centralnych naszego kraju. UKS Karate Kyokushin Moryń reprezentowało 3 zawodników, którzy stoczyli świetne walki.          

Piotr Kos Karate Kyokushin Moryń
9 marca 2020
Czytaj więcej o: Mistrzostwa Polski Zachodniej Karate Kyokushin

I Turniej Gry Memo

Przejdź do - I Turniej Gry Memo

28 lutego 2020 roku odbył się I Turniej Gry Memo, w którym w trzech kategoriach (klasy I-III, IV-VI i VII-VIII) rywalizowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Moryniu. Gra, w której trzeba wykazać się koncentracją i pamięcią zgromadziła w Regionalnym Biurze Geoparku siedemdziesięciu uczniów. Eliminacje wyłoniły finalistów w poszczególnych grupach wiekowych:

2 marca 2020
Czytaj więcej o: I Turniej Gry Memo

Zimowa Akademia Karate

Przejdź do - Zimowa Akademia Karate

W czasie ferii UKS Karate Kyokushin zorganizował osiem otwartych treningów, z których łącznie skorzystało 250 osób. Wspólne treningi, gry i zabawy oraz konkursy sportowe w miłej atmosferze integrowały dzieci i pozwalały aktywnie spędzać wolny od nauki czas. W ostatnim dniu podsumowano wszystkie konkursy, które odbywały się na treningach. Dzieci otrzymały dyplomy oraz medale za zajęte miejsca oraz medale okolicznościowe.

Piotr Kos Karate Kyokushin Moryń
24 lutego 2020
Czytaj więcej o: Zimowa Akademia Karate

Ferie w siodle

Przejdź do - Ferie w siodle

Od ponad 12 lat dzieci z terenu Gminy Moryń, ale także Chojny, Cedyni, Mieszkowic biorą udział w feriach „w siodle”, czyli zimowych spotkaniach z jeździectwem i pracą z końmi. Dla wielu osób była to okazja do pracy nad sobą i przełamania strachu przed kontaktem z dużym i silnym zwierzęciem, jakim jest koń. W ciągu tygodnia ferii z oferty zaproponowanej przez Stowarzyszenie Podkowa i Ośrodek Jeździecki Podkowa skorzystało prawie 140 osób.

19 lutego 2020
Czytaj więcej o: Ferie w siodle

Ferie z kołem LOK - Dzik

Przejdź do - Ferie z kołem LOK - Dzik

W okresie ferii zimowych strzelnica pneumatyczna czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 18:00.

Koło LOK-Dzik w Moryniu
4 lutego 2020

Zimowa Akademia Karate

Przejdź do - Zimowa Akademia Karate

Podczas Ferii zimowych, w poniedziałki i czwartki,  odbywać się będą w Zespole Szkół w Moryniu otwarte treningi karate. Zajęcia prowadzone będą w dwóch grupach wiekowych. Na zakończenie odbędą się zawody dla dzieci, które brały udział w treningach w okresie ferii.

3 lutego 2020
Czytaj więcej o: Zimowa Akademia Karate

Ferie w siodle

Przejdź do - Ferie w siodle

Stowarzyszenie "Podkowa" w Moryniu, Gmina Moryń i Ośrodek Jeździecki Podkowa w Skotnicy, zapraszają na Ferie w Siodle, które odbędą się w pierwszym tygodniu ferii, w dniach 10-14 lutego 2020 r. w godzinach od 09.30 do 13.00 w Skotnicy ok. 2 km od Morynia.

3 lutego 2020
Czytaj więcej o: Ferie w siodle

Spotkanie Świąteczne karateków

Przejdź do - Spotkanie Świąteczne karateków

W dniu 21 grudnia w rodzinnej atmosferze odbyło się kolejne spotkanie świąteczne z udziałem klubów karate kyokushin z Morynia i Chojny. Przy licznej publiczności zaprezentowane zostały elementy sztuki karate kyokushin w przekroju od najmłodszych do najstarszych. W czasie spotkania nagrodzono najlepszych zawodników w 2019 roku, a Święty Mikołaj przyniósł coś słodkiego. Na spotkaniu zaszczycił nas swoją obecnością także Burmistrz Morynia, Pan Józef Piątek.

Piotr Kos Karate Kyokushin Moryń
24 grudnia 2019
Czytaj więcej o: Spotkanie Świąteczne karateków