"Moje boisko - Orlik 2012"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Kompleks sportowo-rekreacyjny przy ul. Odrzańskiej

Przejdź do - Kompleks sportowo-rekreacyjny przy ul. Odrzańskiej

W roku 2012 dokończono modernizację trybun, dokonując zakupu i montażu kolejnej części siedzisk.Obecnie trybuny pomieścić mogą 396 kibiców.

Dział Promocji: Barbara Nawrolska
6 grudnia 2012

Boisko na medal 2012

Przejdź do - Boisko na medal 2012

Gmina Moryń otrzymała od Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej wyróżnienie „boisko na medal” – jest to ogólnopolski program promocji dobrych praktyk w zakresie pielęgnacji i efektywnego użytkowania boisk sportowych. Program skierowany jest do administratorów obiektów, które powstały w miastach i gminach w ramach rządowych programów „Blisko boisko”, Moje boisko – Orlik 2012” i inwestycji własnych gmin i powiatów. Akcja ma charakter edukacyjny i promocyjny.  

Dzial Promocji: Barbara Nawrolska
23 lipca 2012
Czytaj więcej o: Boisko na medal 2012

WYGRAJ z VISA - nagrody rozdane

Przejdź do - WYGRAJ z VISA - nagrody rozdane

12 i 13 czerwca 2010 r. na obiekcie moryńskiego Orlika rozegrany został turniej piłkarski dla dzieci - WYGRAJ z VISA. W turnieju brało udział 6 zespołów z Morynia i Chojny. Przez dwa dni rozegrano 15 spotkań - systemem ,,każdy z każdym''. Najlepszym zespołem został zespół o nazwie - Argentyna w składzie: Rafał Karpicki, Jacek Pohorecki, Aleksander Panicz oraz Damian i Dawid Gluth, którzy zdeklasowali swych przeciwników strzelając średnio w każdym spotkaniu 14 goli. II miejsce zajął zespół o nazwie Holandia, III Portugalia, IV Brazyli,V Hiszpania, VI Anglia.

Dział Promocji: Barbara Nawrolska
14 czerwca 2010
Czytaj więcej o: WYGRAJ z VISA - nagrody rozdane

Moryński ,,Orlik" - zaprasza do udziału w turnieju - ,,Wygraj z Visa!"

Przejdź do - Moryński ,,Orlik" - zaprasza do udziału w turnieju - ,,Wygraj z Visa!"
Dzięki współpracy organizacji Visa z FIFA, podczas nadchodzących Mistrzostw Świata FIFA w Piłce Nożnej 2010 zostanie przeprowadzona akcja „Wygraj z Visa! – młodzieżowy turniej piłkarski”. Akcja polega na zorganizowaniu na boiskach Orlik turniejów piłkarskich dla uczniów szkół podstawowych.
Do udziału w turnieju „Wygraj z Visa!” zostało zakwalifikowanych 500 Orlików, które jako pierwsze przesłały do Szkolnego Związku Sportowego zgłoszenie organizacji swoich rozgrywek.  Moryński ,,Orlik" jest wśród nich.
Nagrodami dla najlepszych drużyn w tych rozgrywkach będzie 2 500 replik oficjalnej piłki adidas Jabulani™ Mistrzostw Świata FIFA w Piłce Nożnej*.
Dział Promocji: Barbara Nawrolska
9 czerwca 2010
Czytaj więcej o: Moryński ,,Orlik" - zaprasza do udziału w turnieju - ,,Wygraj z Visa!"

Otwarcie Kompleksu Boisk Sportowych w Moryniu wraz z obiektem "Moje boisko - Orlik 2012"

Przejdź do - Otwarcie Kompleksu Boisk Sportowych w Moryniu wraz z obiektem "Moje boisko - Orlik 2012"

W dniu 14 maja 2010 roku odbyło się uroczyste otwarcie kompleksu boisk oraz obiektu „Moje boisko – ORLIK 2012”. W trakcie uroczystości Burmistrz Morynia wręczył podziękowania projektantom oraz wykonawcom obiektu, inspektorom nadzoru inwestycji, a także długoletnim działaczom sportowym. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Senator –Jan Olech, Starosta Gryfiński – Wojciech Konarski, Dyrektor Wydziału Kultury, Edukacji i Sportu - Jerzy Serdyński, Burmistrz Morynia – Jan Maranda, długoletni działacz sportowy – Pan Władysław Serafiński, trampkarz – uczeń Zespołu Szkół w Moryniu – Aleksander Panicz. Podczas imprezy odbyły się różnego rodzaju mecze sportowe, pokazowy trening klubu Karate Kyokushin oraz dziewczęcego zespołu cheerleaderskiego.

Dział Promocji: Barbara Nawrolska
14 maja 2010
Czytaj więcej o: Otwarcie Kompleksu Boisk Sportowych w Moryniu wraz z obiektem "Moje boisko - Orlik 2012"

Orlik 2012

Przejdź do - Orlik 2012

19 lutego na obiekcie Orlika przeprowadzono akcję odśnieżania. Uczestniczyli w niej zawodnicy i działacze klubów sportowych z Klępicza, Morynia i Przyjezierza. W pracach brało udział blisko 30 osób. Duża ilość sprzętu odśnieżającego (łopat, taczka i plandeka, na której wyciągano śnieg z boiska) oraz zaangażowanie ludzi to jest przepis na sukces w usuwaniu grubej warstwy śniegu. Następnego dnia pod okiem trenera śrowiskowego odbył się pierwszy mecz grup młodzieżowych z Morynia.

Działa Promocji: Barbara Nawrolska
22 lutego 2010
Czytaj więcej o: Orlik 2012

"Moje boisko - Orlik 2012"

Przejdź do - "Moje boisko - Orlik 2012"

W dniu 01.12.2009 roku nastąpił odbiór techniczny budowy boiska sportowego, realizowanej w ramach programu ministerialnego „Moje boisko – Orlik 2012”. Powołana do odbioru Komisja wysoko oceniła jakość wykonanych prac. Natychmiast zostały uruchomione procedury uzyskania pozwolenia na oddanie obiektu do użytkowania. Orlik 2012 jest częścią składową kompleksu zespołu boisk gminnych w Moryniu.

Dział Promocji: Barbara Nawrolska
3 grudnia 2009