Moryń w Mediach

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Wirtualna wycieczka po Moryniu i Cedyni

Przejdź do - Wirtualna wycieczka po Moryniu i Cedyni

#zostańwdomu - odkryj Cedynię i Moryń! - pod takim hasłem odbyła się wirtualna wycieczka po Moryniu i Cedyni. Fascynujące historie o regionie przedstawił Ryszard Matecki. Jeżeli ktoś nie miał możliwości uczestniczenia w wycieczce na żywo - nic straconego - można ją ponownie obejrzeć na stronie Discover Pomerania na facebooku.

16 czerwca 2020
Czytaj więcej o: Wirtualna wycieczka po Moryniu i Cedyni

Jedyne takie miejsce Extra

Przejdź do - Jedyne takie miejsce Extra

Dwa lata temu Roman Czejarek z Programu Pierwszego Polskiego Radia odwiedził Moryń, skąd poprowadził na żywo audycję pt. “Jedyne takie miejsce”. W tym roku w ramach „#JedyneTakieMiejsce EXTRA - czyli tego w Radiu nie było…” przypomina tamto wydarzenie.

11 czerwca 2020
Czytaj więcej o: Jedyne takie miejsce Extra

Moryń szykuje się na sezon. Mamuty z Alei Gwiazd czekają na fryzjera

Przejdź do - Moryń szykuje się na sezon. Mamuty z Alei Gwiazd czekają na fryzjera

„Moryń szykuje się na sezon. Mamuty z Alei Gwiazd czekają na fryzjera”  - pod takim tytułem ukazał się reportaż w Radiu Szczecin: https://radioszczecin.pl/1,406926,moryn-szykuje-sie-na-sezon-mamuty-z-alei-gwiazd- Informacji na temat przygotowania do nowego sezonu turystycznego udzielił Sławomir Jasek z Referatu Inwestycji, Strategii i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Moryniu.

6 czerwca 2020

#zostańwdomu - odkryj Cedynię i Moryń!

Przejdź do - #zostańwdomu - odkryj Cedynię i Moryń!

#zostańwdomu - odkryj Cedynię i Moryń! - pod takim hasłem w najbliższa niedzielę, 24 maja 2020 r. odbędzie się wirtualna wycieczka po Cedyni i Moryniu. Fascynujące historie o regionie przedstawi Ryszard Matecki – dyrektor Muzeum Regionalnego w Cedyni. Regionalista, autor przewodników i opowiadań dla dzieci, grafik, ilustrator, turysta i animator. Ojciec rewitalizacji Doliny Miłości w Zatoni Dolnej.

22 maja 2020
Czytaj więcej o: #zostańwdomu - odkryj Cedynię i Moryń!

Zachodniopomorskie Wiadomości Konserwatorskie

Przejdź do - Zachodniopomorskie Wiadomości Konserwatorskie

Zachęcamy do zapoznania się z elektroniczną wersją VIII tomu Zachodniopomorskich Wiadomości Konserwatorskich, wydanych przez Zachodniopomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, w którym przedstawiono najciekawsze wydarzenia ostatnich lat związane z ochroną zabytków w województwie zachodniopomorskim oraz z działania podejmowane w tym zakresie. W tym wydaniu wiele miejsca poświęcono zabytkom z terenu gminy Moryń.

21 maja 2020
Czytaj więcej o: Zachodniopomorskie Wiadomości Konserwatorskie

Głos Szczeciński o Moryniu

Przejdź do - Głos Szczeciński o Moryniu

Na stronie Głosu Szczecińskiego pojawił się artykuł redaktora Szymona Wasilewskiego z propozycją wycieczki do Morynia: Tam nie powinno być tłumów w weekend. A warto zobaczyć to miejsce! Moryń - co zwiedzić, co można zobaczyć? Najlepsze atrakcje w Moryniu Zapraszamy do lektury!

12 maja 2020