„Kuźnia Talentów” - adaptacja budynku dawnej kuźni na pracownię warsztatów rękodzielniczych wraz z przystosowaniem sąsiedniego budynku na pomieszczenie magazynowe z częścią wystawienniczą

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Podpisanie umowy na "Przebudowę, rozbudowę i zmianę sposobu użytkowania budynku dawnej kuźni na budynek warsztatowy."

Przejdź do - Podpisanie umowy na "Przebudowę, rozbudowę i zmianę sposobu użytkowania budynku dawnej kuźni na budynek warsztatowy."

24 lutego 2021 roku Burmistrz Morynia Józef Piątek podpisał umowę na "Przebudowę, rozbudowę i zmianę sposobu użytkowania budynku dawnej kuźni na budynek warsztatowy." w Mirowie. Wykonawcą zadania będzie firma Handel Usługi Ogólnobudowlane „DUO” Grzegorz Walkiewicz z Mieszkowic. Wartość umowy wynosi 229 376 zł. Prace budowlane zgodnie z umową powinny zakończyć się w dniu 24 października 2021 r. Wysokość dofinansowania projektu wynosi 75,00 % kosztów kwalifikowalnych zadania.

25 lutego 2021
Czytaj więcej o: Podpisanie umowy na "Przebudowę, rozbudowę i zmianę sposobu użytkowania budynku dawnej kuźni na budynek warsztatowy."

Trwają prace budowlane związane z realizacją projektu "Przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku dawnej kuźni na budynek warsztatowy."

Przejdź do - Trwają prace budowlane związane z realizacją projektu "Przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku dawnej kuźni na budynek warsztatowy."

Trwają prace budowlane związane z realizacją projektu "Przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku dawnej kuźni na budynek warsztatowy" w Mirowie. Prace budowlane zgodnie z umową powinny zakończyć się w dniu 24 października 2021 r.

27 września 2021
Czytaj więcej o: Trwają prace budowlane związane z realizacją projektu "Przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku dawnej kuźni na budynek warsztatowy."

Podpisanie umowy na dofinansowanie projektu pt. „Kuźnia Talentów”

Przejdź do - Podpisanie umowy na dofinansowanie projektu pt. „Kuźnia Talentów”

24 marca 2020 r. Józef Piątek Burmistrz Morynia podpisał umowę o dofinansowanie projektu pt. „Kuźnia Talentów” – adaptacja budynku dawnej kuźni na pracownię warsztatów rękodzielniczych wraz z przystosowaniem sąsiedniego budynku (dawna remiza) na pomieszczenie magazynowe z częścią wystawienniczą.

25 marca 2020
Czytaj więcej o: Podpisanie umowy na dofinansowanie projektu pt. „Kuźnia Talentów”

Kuźnia Talentów w Mirowie uzupełnia listę projektów realizowanych przez Gminę Moryń

Przejdź do - Kuźnia Talentów w Mirowie uzupełnia listę projektów realizowanych przez Gminę Moryń

       W dniu 7 listopada 2019 r. Gmina Moryń otrzymała oficjalną informację o przyznaniu dofinansowania w wysokości 389.175,31 zł na realizację projektu pt. „Kuźnia Talentów – adaptacja budynku dawnej kuźni na pracownię warsztatów rękodzielniczych wraz z przystosowaniem sąsiedniego budynku (dawna remiza) na pomieszczenie magazynowe z częścią wystawienniczą”. Całkowity koszt projektu realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 i Budżetu Państwa wynosi 527.612,90 zł.

8 listopada 2019
Czytaj więcej o: Kuźnia Talentów w Mirowie uzupełnia listę projektów realizowanych przez Gminę Moryń