Adopcja Bezdobmnych Zwierząt

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Suczka szuka nowego domu

Przejdź do - Suczka szuka nowego domu

Suczka odnaleziona w Bielinie, której właściciela nie udało się ustalić poszukuje nowego domu. Wszystkie osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Moryniu  (pokój nr 2),  lub  tel. 91 4667954. Pies obecnie przebywa w tymczasowym punkcie przetrzymywania w Moryniu.

10 marca 2020

Odnaleziono psa w Bielinie

Przejdź do - Odnaleziono psa w Bielinie

W Bielinie znaleziono suczkę, która się przybłąkała lub została porzucona. Prosi się wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu właściciela psa o kontakt z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Moryniu (pokój nr 2), tel. 91 466 79 54. Jednocześnie informuje się, że w przypadku nie ustalenia właściciela psa, może on zostać przekazany do adopcji lub schroniska dla bezdomnych zwierząt. Obecnie pies przebywa w tymczasowym punkcie przetrzymywania w Moryniu.

25 lutego 2020

Psy szukają domu!

Przejdź do - Psy szukają domu!

Psy odnalezione w Bielinie i Gądnie, których właściciela nie udało się ustalić szukają nowego domu. Wszystkie osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Moryniu  (pokój nr 2),  lub  tel. 91 4667954. Obecnie psy przebywają w tymczasowym punkcie przetrzymywania w Moryniu.

27 listopada 2019

Znaleziono psa w Gądnie

Przejdź do - Znaleziono psa w Gądnie

Burmistrz Morynia informuje, że 4 listopada 2019 r. w miejscowości Gądno znaleziono psa, który się przybłąkał lub został porzucony. Burmistrz Morynia prosi o kontakt wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu właściciela psa.

7 listopada 2019
Czytaj więcej o: Znaleziono psa w Gądnie

Pies szuka nowego domu

Przejdź do - Pies szuka nowego domu

Pies odnaleziony w Bielinie, którego właściciela nie udało się ustalić, poszukuje nowego domu. Wszystkie osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Moryniu  (pokój nr 2),  lub  tel. 91 4667954. Obecnie pies przebywa w tymczasowym punkcie przetrzymywania.

22 października 2019

Znaleziono psa

Przejdź do - Znaleziono psa

Aktualizacja: Psa odebrał właściciel.

Burmistrz Morynia informuje, że w miejscowości Moryń ul. Rybacka znaleziono psa, który się przybłąkał lub został porzucony. Burmistrz Morynia prosi o kontakt wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu właściciela psa.

7 października 2019
Czytaj więcej o: Znaleziono psa

Znaleziono psy

Przejdź do - Znaleziono psy

Burmistrz Morynia informuje, że w miejscowości Bielin znaleziono psy, które się przybłąkały lub zostały porzucone. Burmistrz Morynia prosi o kontakt wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu właściciela psów.

7 października 2019
Czytaj więcej o: Znaleziono psy

Pies szuka nowego domu

Przejdź do - Pies szuka nowego domu

Pies odnaleziony w miejscowości Bielin szuka nowego domu. Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt z pracownikami Urzędu Miejskiego w Moryniu, Plac Wolności 1,  pok. nr 2 . Informacje telefoniczne można uzyskać pod numerem: 91 466 79 55.

25 września 2019

Znaleziono psa

Przejdź do - Znaleziono psa

Burmistrz Morynia informuje, że w miejscowości Bielin znaleziono psa, który się przybłąkał lub został porzucony. Burmistrz Morynia prosi o kontakt wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu właściciela psa.

 

29 sierpnia 2019
Czytaj więcej o: Znaleziono psa

Kozy odnalazły nowy dom

Przejdź do - Kozy odnalazły nowy dom

22 maja 2019 r. stado 10 kóz, któremu poszukiwaliśmy nowego domu zostało przekazane nowemu właścicielowi. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w akcję adopcji zwierząt.

23 maja 2019

Znaleziono psa

Przejdź do - Znaleziono psa

Aktualizacja: Psa zaadoptował nowy właściciel

 

21 maja 2019
Czytaj więcej o: Znaleziono psa

Znaleziono psa

Przejdź do - Znaleziono psa

Aktualizacja: Psa zaadoptował nowy właściciel

_____________________________________________________________________________________________

Burmistrz Morynia informuje, że dnia 17.01.2019 roku, w okolicy miejscowości Przyjezierze znaleziono psa, który się przybłąkał lub został porzucony. Burmistrz Morynia prosi o kontakt wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu właściciela psa.

7 marca 2019
Czytaj więcej o: Znaleziono psa

Znaleziono psa

Przejdź do - Znaleziono psa

Przekazano do adopcji

____________________________________________________________________________________________________________

Burmistrz Morynia informuje, że dnia 22.12.2018 roku, przed Moryniem od strony Mieszkowic znaleziono psa, który został porzucony. Burmistrz Morynia prosi o kontakt wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu właściciela psa.

4 stycznia 2019
Czytaj więcej o: Znaleziono psa

Ogłoszenie

Przejdź do - Ogłoszenie

Aktualizacja: Psa zaadoptował nowy właściciel


     Burmistrz Morynia informuje, że dnia 13.11.2018 roku, przed Moryniem od strony Mieszkowic znaleziono psa, który został porzucony. Jest to pies maści czarnej. Burmistrz Morynia prosi o kontakt wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu właściciela psa.

23 listopada 2018
Czytaj więcej o: Ogłoszenie