"Remont i wyposażenie wiejskiego centrum społeczno-kulturalnego w Mirowie oraz budowa placu zabaw z boiskiem do siatkówki"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Otwarcie Centrum Społeczno-Kulturalnego w Mirowie

Przejdź do - Otwarcie Centrum Społeczno-Kulturalnego w Mirowie

Gmina Moryń, należy do tych, które od lat efektywnie wykorzystują środki unijne do rozwoju lokalnej infrastruktury publicznej. W Dniu Dziecka, w malowniczym Mirowie otwarto kolejne, czwarte już Wiejskie Centrum Kulturalno – Społeczne w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

2 czerwca 2011

Remont i wyposażenie wiejskiego Centrum Społeczno-Kulturalnego w Mirowie oraz budowa placu zabaw z boiskiem do siatkówki

Przejdź do - Remont i wyposażenie wiejskiego Centrum Społeczno-Kulturalnego w Mirowie oraz budowa placu zabaw z boiskiem do siatkówki

W dniu 30 lipca 2010 roku zakończono roboty budowlane świetlicy w Mirowie. W najbliższym czasie zakupione zostanie wyposażenie oraz sprzęt nagłaśniający i informatyczny.

4 sierpnia 2010

"Remont i wyposażenie wiejskiego centrum społeczno-kulturalnego w Mirowie oraz budowa placu zabaw z boiskiem do siatkówki"

Przejdź do - "Remont i wyposażenie wiejskiego centrum społeczno-kulturalnego w Mirowie oraz budowa placu zabaw z boiskiem do siatkówki"

Zadanie polegające na gruntownym remoncie świetlicy, można podzielić ze względu na charakter i zakres robót na: roboty budowlane wewnętrzne, roboty sanitarne, roboty elektryczne, roboty budowlane zewnętrzne (po ociepleniu budynku, na elewacji odtworzone zostaną elementy ozdobne, zachowany zostanie także charakterystyczny dla przedwojennej zabudowy ozdobny wzór okien) oraz roboty na zewnątrz budynku (dojście do budynku). Zakupione zostanie także wyposażenie świetlicy, m. in. meble, stół do tenisa stołowego, karnisze, zestawy komputerowe, router do obsługi trzech stanowisk komputerowych, wyposażenie kuchenne, zestaw nagłośnieniowy wraz ze światłem disco oraz inne wyposażenie.

16 czerwca 2010
Czytaj więcej o: "Remont i wyposażenie wiejskiego centrum społeczno-kulturalnego w Mirowie oraz budowa placu zabaw z boiskiem do siatkówki"

Projekt planowany do realizacji z udziałem środków Unii Europejskiej

Przejdź do - Projekt planowany do realizacji z udziałem środków Unii Europejskiej

W dniu 26. 02. 2009 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Szczecinie, w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, złożony został wniosek o dofinansowanie projektu „Remont i wyposażenie wiejskiego centrum społeczno-kulturalnego w Mirowie oraz budowa placu zabaw z boiskiem do siatkówki”, który został zarejestrowany pod numerem 7.

6 marca 2009