Gminy Punkt Informacji o Funduszach Europejskich

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Gminny Punkt Informacji o Funduszach Europejskich

ZAPRASZAM mieszkańców gminy Moryń oraz stowarzyszenia i firmy działające na terenie naszej gminy do korzystania z usług Gminnego Punktu Informacji o Funduszach Europejskich. Punkt uruchomiony zostanie z dniem 03.02.2015 r. w Urzędzie Miejskim w Moryniu (pok. nr 1) i czynny będzie w każdy wtorek od godz. 1515 do godz. 1715

Zakres udzielanych informacji:

 •  wskazanie odpowiedniego programu,
 • wskazanie zasad przygotowania wniosku o dofinansowanie,
 • pomoc w skonkretyzowaniu celów i założeń projektu,
 • pomoc w określeniu wydatków kwalifikowanych i budżetu,
 • pomoc w określeniu wskaźników,
 • pomoc w dopasowaniu projektu do kryteriów formalnych i  merytorycznych oceny wniosku,
 • wyjaśnienie metodyki przygotowania wniosku,
 • objaśnienie instrukcji przygotowania wniosku/zasad pracy z generatorem.

Burmistrz Morynia
 - Józef Piątek

Artykuły

Czyste Powietrze - dodatkowy dyżur

Przejdź do - Czyste Powietrze - dodatkowy dyżur

Informujemy, że dyżur pracownika Gminnego Punktu Konsultacyjno-Informacyjnego Programu Czyste Powietrze będzie pełniony w Urzędzie Miejskim w Moryniu w czwartek, 8 lipca 2021 r. Jednoczesnie zachęcamy do umawiania się z konsultantem na wizyty indywidualne - tel. 91 466 79 62. Godziny dyżuru pozostają bez zmian.

7 lipca 2021

Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu Czyste Powietrze zaprasza na spotkanie informacyjne w Nowym Objezierzu

Przejdź do - Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu Czyste Powietrze zaprasza na spotkanie informacyjne w Nowym Objezierzu

Informujemy, że w poniedziałek, 12 lipca 2021 r. w Świetlicy Wiejskiej w Nowym Objezierzu w godzinach 16:30 - 18:30 odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące Programu Czyste Powietrze. Podczas spotkania poza uzyskaniem informacji o programie, będzie można także  skorzystać z pomocy konsultanta w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie. Serdecznie zapraszamy!

6 lipca 2021

Zmiana dnia dyżuru

Przejdź do - Zmiana dnia dyżuru

Informujemy, że dyżur pracownika Gminnego Punktu Informacji o Funduszach Europejskich, działającego w Urzędzie Miejskim w Moryniu, w zakresie pomocy w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie, w ramach Programu „Czyste Powietrze” z powodu wyjazdu został przeniesiony z wtorku 29 czerwca na środę 30 czerwca 2021 r.,. Przypominamy, że przed wizytą w punkcie informacji obowiązuje telefoniczna rejestracja - tel. 91 466 79 62. Godziny dyżuru pozostają bez zmian.

28 czerwca 2021

Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu Czyste Powietrze zaprasza na spotkanie w Witnicy

Przejdź do - Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu Czyste Powietrze zaprasza na spotkanie w Witnicy

Informujemy, że w czwartek, 1 lipca 2021 r. w Wiejskim Centrum Kultury w Witnicy w godzinach 15:30 - 18:00 będzie pełniony dyżur w ramach Gminnego Punktu Konsultacyjno-Informacyjnego Programu Czyste Powietrze. Podczas dyżuru udzielane będą informacje o programie, a także pomoc w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie. Serdecznie zapraszamy!

24 czerwca 2021

Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu Czyste Powietrze zaprasza na spotkanie w Starym Objezierzu

Przejdź do - Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu Czyste Powietrze zaprasza na spotkanie w Starym Objezierzu

Informujemy, że w czwartek, 17 czerwca 2021 r. w świetlicy w Starym Objezierzu w godzinach 15:30 - 18:30 będzie pełniony dyżur w ramach Gminnego Punktu Konsultacyjno-Informacyjnego Programu Czyste Powietrze. Podczas dyżuru udzielane będą informacje o programie, a także pomoc w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie. Serdecznie zapraszamy!

15 czerwca 2021

Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu Czyste Powietrze zaprasza na spotkanie w Mirowie

Przejdź do - Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu Czyste Powietrze zaprasza na spotkanie w Mirowie

Informujemy, że w piątek, 11 czerwca 2021 roku o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Mirowie rozpocznie się spotkanie informacyjne dotyczące programu „Czyste Powietrze” oraz programu „Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych – pilotaż”. Serdecznie zapraszamy!

9 czerwca 2021

Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu Czyste Powietrze

Przejdź do - Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu Czyste Powietrze

Już ponad 70 mieszkańców naszej gminy skorzystało z pomocy Gminnego Punktu Informacji o Funduszach Europejskich w ubieganiu się o dotacje na inwestycji proekologiczne w ramach programów: „Czyste Powietrze”, „Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych – pilotaż”, Moja Woda” oraz „Mój Prąd”.

7 czerwca 2021
Czytaj więcej o: Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu Czyste Powietrze

Zmiana dnia dyżuru pracownika Gminnego Punktu Informacji o Funduszach Europejskich

Przejdź do - Zmiana dnia dyżuru pracownika Gminnego Punktu Informacji o Funduszach Europejskich

Informujemy, że dyżur pracownika Gminnego Punktu Informacji o Funduszach Europejskich, działającego w Urzędzie Miejskim w Moryniu, w zakresie pomocy w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie, w ramach Programu „Czyste Powietrze” z powodu wyjazdu został przeniesiony z wtorku 25 maja na środę 26 maja 2021 r.,. Przypominamy, że przed wizytą w punkcie informacji obowiązuje telefoniczna rejestracja - tel. 91 466 79 62. Godziny dyżuru pozostają bez zmian.

25 maja 2021

Nieczynny Gminny Punkt Informacji o Funduszach Europejskich

Przejdź do - Nieczynny Gminny Punkt Informacji o Funduszach Europejskich

Informujemy, że dnia 6 kwietnia 2021 r. Gminny Punkt Informacji o Funduszach Europejskich, działający w Urzędzie Miejskim w Moryniu będzie nieczynny.  Za utrudnienia przepraszamy.

6 kwietnia 2021

Dyżur w Przyjezierzu

Przejdź do - Dyżur w Przyjezierzu

Informujemy, że we wtorek 30 marca 2021 r. dyżur pracownika Gminnego Punktu Informacji o Funduszach Europejskich, działającego w Urzędzie Miejskim w Moryniu, w zakresie pomocy w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie, w ramach Programu „Czyste Powietrze” będzie pełniony w świetlicy w Przyjezierzu w godzinach 15:30 - 17:15. W związku z tym w tym dniu nie będzie dyżuru w siedzibie Urzędu. Przypominamy, że przed wizytą w punkcie informacji obowiązuje telefoniczna rejestracja - tel. 91 466 79 62

29 marca 2021

Telefoniczna rejestracja

Przejdź do - Telefoniczna rejestracja

Informujemy, że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem pomocą oferowaną przez Gminny Punkt Informacji o Funduszach Europejskich (GPIoFE), w zakresie przygotowywania wniosków o dofinansowanie, w ramach Programu „Czyste Powietrze” od 16 marca 2021 r. wizyta w punkcie będzie wymagała wcześniejszej, telefonicznej rejestracji. Osoby zamierzające skorzystać z usług świadczonych przez GPIoFE prosimy o kontakt tel. 91 466 79 62

11 marca 2021

Nieczynny Gminny Punkt Informacji o Funduszach Europejskich

Przejdź do - Nieczynny Gminny Punkt Informacji o Funduszach Europejskich

Informujemy, że dnia 20 kwietnia 2021 r. Gminny Punkt Informacji o Funduszach Europejskich, działający w Urzędzie Miejskim w Moryniu będzie nieczynny.  Za utrudnienia przepraszamy.

20 kwietnia 2021

Bezpłatne szkolenie online dla przedsiębiorców z sektora MŚP

Przejdź do - Bezpłatne szkolenie online dla przedsiębiorców z sektora MŚP

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach zaprasza na bezpłatne webinarium pn. "Dofinansowanie rozwoju MŚP w ramach działania 1.5 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego". Webinarium odbędzie się 26 listopada 2020 r. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres  lpi@pyrzyce.pl do dnia 24 listopada 2020 r. do godz. 15:00 i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. 

17 listopada 2020
Czytaj więcej o: Bezpłatne szkolenie online dla przedsiębiorców z sektora MŚP

Informacja

Przejdź do - Informacja

Informujemy, że od dnia 03.11.2020 r. do odwołania, z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej, Gminny Punkt Informacji o Funduszach Europejskich, , udziela informacji wyłącznie telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu w każdy wtorek od godz. 15:15 do godz. 17:15. Tel. 91 466 79 62

2 listopada 2020