WYDARZENIE!!!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
29 czerwca 2018

       Już dziś, 29 czerwca, zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w Akademii Rowerowej, która odbędzie się w amfiteatrze przy plaży miejskiej w Moryniu. Imprezę rozpoczynamy profesjonalnymi pokazami akrobacji rowerowej, które zademonstruje Jonasz Pakulski. Będzie to niezwykłe widowisko skoków na rowerze z dużą dawką humoru oraz rozrywki. Podczas pokazu widzowie przeżyją skrajne emocje, od niedowierzania, strachu i zwątpienia, po szeroki uśmiech na twarzy.

        Następnie odbędzie się Akademia Rowerowa z udziałem najmłodszych. Akademia składa się z mobilnego miasteczka rowerowego, uczy przepisów ruchu drogowego, będzie tor przeszkód  oraz „bezpiczny namiot”, w którym będzie można m.in. założyć profesjonalne Alkogogle.
     Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci, start godz. 16.00.

       Dorosłych zapraszamy do „Kina pod Gwiazdami” na pokaz filmu pt. „Najlepszy”, który przedstawia historię Jerzego Górskiego, znanego, wielkiego sportowca - triathlonisty. Projekcja filmu odbędzie się o godz. 22.30 – plaża miejska w Moryniu. Wstęp wolny, prosimy o zabranie ze sobą koców. Po pokazie filmowym odbędzie się dyskoteka.

Autor: Zespół Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Rozsmakuj się w Moryniu” - Kultura, Sport, Kulinaria

    Rozsmakuj się w Moryniu” - Kultura, Sport, Kulinaria