Bitwa regionów - konkurs dla KGW

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
21 kwietnia 2021

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do największego konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich – „Bitwy Regionów”. Termin naboru do konkursu został przesunięty i potrwa do 30 czerwca br. Konkurs skierowany jest do Kół Gospodyń Wiejskich, a jego nadrzędnym celem jest promocja regionalnych potraw oraz bogactwa i różnorodności lokalnych tradycji kulinarnych. Informacja o konkursie wraz z regulaminem, formularzem zgłoszeniowym i harmonogramem przebiegu wydarzenia została opublikowana na oficjalnej stronie konkursu www.bitwaregionow.pl.

Zadaniem Kół Gospodyń Wiejskich, które postanowią wziąć udział w zmaganiach będzie przygotowanie opisu receptury i przepisu wykonania tradycyjnej potrawy regionalnej, charakterystycznej dla regionu działania KGW, a także przygotowanie potrawy i wykonanie jej prezentacji w formie krótkiego filmu wideo. Zgłoszenia do udziału w konkursie będą przyjmowane do 30 czerwca br.

W pierwszym etapie „Bitwy Regionów” prace konkursowe rozstrzygnie specjalna komisja i wyłoni finalistę, który będzie bronił barw województwa zachodniopomorskiego w wielkim finale imprezy.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Bitwa regionów - konkurs dla KGW - plakat - informacje o konkursie ze zdjęciem potraw tradycyjnych

    Bitwa regionów - konkurs dla KGW - plakat - informacje o konkursie ze zdjęciem potraw tradycyjnych