Trwa głosowanie w Programie Społecznik

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
10 maja 2021

Trwa głosowanie w Programie Społecznik na lata 2019-2021. Od Państwa głosów zależy, co wydarzy się na Pomorzu Zachodnim. W głosowaniu biorą udział projekty z terenu gminy Moryń: projekt o zasięgu powiatowym: 120/2/RIO/SPOŁ/2021. „Suk podróżniczo – rzemieślniczy na południe od Szczecina” - projekt Gminnego Stowarzyszenie Turystycznego TUR – MOR oraz projekt o zasięgu regionalnym: 23/2/RIO/SPOŁ/2021. "Zamkowe Historie w Moryniu 2021", który chce zrealizować Przy Drodze Lotha Sp. z o.o.

Zasady głosowania:

 • W głosowaniu mogą wziąć udział mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończyli 16 rok życia.
 • Głosować można wyłącznie elektronicznie na stronie https://pomorzezachodnie.konsultuje.pl/glosowanie
 • Na regionalną inicjatywę obywatelską o zasięgu powiatowym głosować może jedynie mieszkaniec zamieszkujący zgodnie z Kodeksem Cywilnym dany powiat, którego zadanie dotyczy.
 • Na regionalną inicjatywę obywatelską o zasięgu regionalnym głosować może każdy mieszkaniec zamieszkujący zgodnie z Kodeksem Cywilnym województwo zachodniopomorskie.
 • Aby głos był ważny, należy wpisać na karcie do głosowania 1 regionalną inicjatywę obywatelską o zasięgu powiatowym i maksymalnie 3 regionalne inicjatywy obywatelskiej o zasięgu regionalnym.
 • Dla ważności karty do głosowania jest konieczne wpisanie imienia i nazwiska, daty urodzenia oraz adresu email oraz powiatu właściwego ze względu na miejsce zamieszkania oraz odznaczeniu oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, oraz oświadczenia potwierdzającego fakt bycia osobą uprawnioną do głosowania w ramach Programu Społecznik na lata 2019-2021.
 • Aby głos był uznany za ważny należy wejść w link podany w wiadomości wysłanej na podany przez osobę głosującą adres e-mail i potwierdzić go poprzez kliknięcie. Ostatecznym potwierdzeniem oddanego głosu będzie oddzielna wiadomość e-mail.

 

Opis projektów z terenu gminy Moryń:

Zamkowe Historie 2021 to otwarte wydarzenie plenerowe, które odbędzie się 4 września 2021 roku w Moryniu na półwyspie jeziora Morzycko wokół ruin XIV-wiecznego zamku rycerskiego w ośrodku Szafir. Rekonstruktorzy historyczni zaprezentują średniowieczny obóz rycerski. W ramach pokazów odbędą się warsztaty rzemiosł dawnych oraz turniej łuczniczy. Główny archeolog oprowadzi chętnych po ruinach zamku opowiadając historię i pokazując miejsca odkrywek.

Suk podróżniczo – rzemieślniczy na południe od Szczecina. Czym jest suk ? To miejsce pełne barw, w którym spotyka się pasja, wspólne działanie, handel, wymiana, w którym przenikają się smaki i zapachy. Suk podróżniczo - rzemieślniczy na południe od Szczecina to spotkanie miłośników podróży, poszukiwaczy nowych smaków, odkrywców, twórców. Wysłuchamy opowieści o podróżach tych bliskich i dalekich, pod okiem podróżników przygotujemy potrawy z czterech stron świata, wymienimy rzemieślnicze towary, napijemy się herbaty. Wydarzenie planowane jest na 14 sierpnia 2021 w Mirowie. Będzie to impreza podróżniczo – kulinarna z jarmarkiem rękodzieła.

Listę wszystkich projektów oraz więcej informacji można znaleźć na stronie: https://pomorzezachodnie.konsultuje.pl/

 

 

Galeria

 • Powiększ zdjęcie głosowanie Programu Społecznik na lata 2019-2021

  głosowanie Programu Społecznik na lata 2019-2021