Festyn z okazji Dnia Dziecka

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
8 czerwca 2021

6 czerwca 2021r. w Moryniu, po rocznej przerwie spowodowanej epidemią wirusa sars cov2,  odbył się festyn dla najmłodszych z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Na placu zielonym przy ul. Szerokiej na uczestników czekało wiele atrakcji, między innymi występ Dziecięco Młodzieżowej Orkiestry Ukulele z MOK w Moryniu (instr. Ewa Kwiecień), gry i zabawy, Show Klauna Tomi’ego czyli pełna ciepła i zaskakujących  sytuacji podróż klauna do świata ożywionych przedmiotów, żonglerka ogniem, elementy iluzji scenicznej,  autorskie piosenki, lalki marionetki.

Był to spektakl w interakcji z publicznością w każdym wieku.

Odbyły się również warsztaty kuglarskie - nauka kręcenia talerzami cyrkowymi, ćwiczenie równowagi na rola bola, zabawy z maczugami i kółkami oraz wielkie bańkowanie, podczas którego do dyspozycji dzieci i dorosłych były urządzenia do baniek. Rozdawane były także różnego rodzaju figury ze skręcanych  balonów.

Ochotnicza Straż Pożarna w Moryniu  udostępniła wszystkim chętnym wozy strażackie, które można było zwiedzić i wykonać w nich pamiątkowe zdjęcia. Wszystkie osoby biorące udział w imprezie otrzymały słodki poczęstunek.

Organizator festynu Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu składa serdeczne podziękowania OSP w Moryniu, dzieciom i rodzicom za udział w zabawie, za niepowtarzalną atmosferę i mile spędzony czas.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji https://www.facebook.com/media/set?vanity=mokmoryn&set=a.4093667900671448

Marta Cacek
Miejski Ośrodek Kultury
w Moryniu

Galeria

  • Powiększ zdjęcie dzieci bawią się na placu zielonym, w tle wieża kościoła,wokoło budynki mieszkalne

    dzieci bawią się na placu zielonym, w tle wieża kościoła,wokoło budynki mieszkalne