16 - 17.02.2024 I Polsko-Niemieckie Dni Turystyki Rowerowej

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
9 lutego 2024

W dniach 16 -17 lutego Urząd Marszałkowski w Szczecinie zaprasza wszystkich miłośników wypraw rowerowych do swojej siedziby na I Polsko-Niemieckie Dni Turystyki Rowerowej. Podczas wydarzenia zaplanowano liczne prezentacje, spotkania, warsztaty, animacje.  Na odwiedzających czekać będą stoiska o tematyce rowerowej, promujące atrakcje turystyczne Euroregionu Pomerania.

W konferencji poświęconej regionalnej, krajowej i europejskiej polityce w zakresie tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi komunikacji rowerowej weźmie udział Burmistrz Morynia – Józef Piątek.

Podczas Dni Turystyki Rowerowej naszą Gminę promować będzie Katarzyna Kupczyk prezes Stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi Gądno, która opowie o rajdzie Rowerem na szlaku Pana Samochodzika, oraz Stowarzyszenie  Regionalne w Moryniu "Dolne Zakole Odry" - Monika i Bartosz Choruży, którzy zabiorą ze sobą materiały informacyjne, promocyjne dotyczące walorów turystycznych całego Dolnego Zakola Odry (Moryń, Cedynia, Mieszkowice i Chojna) oraz gadżety promocyjne. Będą również udzielać wszelkich informacji o szlakach, ścieżkach, atrakcjach i zapleczu turystycznym, które ma do zaoferowania nasz malowniczy Moryń.

Więcej o I Polsko-Niemieckich Dniach Turystyki Rowerowej na stronie www.rowery.wzp.pl.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat I Polsko-Niemieckie Dni Turystyki Rowerowej

    Plakat I Polsko-Niemieckie Dni Turystyki Rowerowej