Moryński ,,Orlik" - zaprasza do udziału w turnieju - ,,Wygraj z Visa!"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
9 czerwca 2010
Dzięki współpracy organizacji Visa z FIFA, podczas nadchodzących Mistrzostw Świata FIFA w Piłce Nożnej 2010 zostanie przeprowadzona akcja „Wygraj z Visa! – młodzieżowy turniej piłkarski”. Akcja polega na zorganizowaniu na boiskach Orlik turniejów piłkarskich dla uczniów szkół podstawowych.
Do udziału w turnieju „Wygraj z Visa!” zostało zakwalifikowanych 500 Orlików, które jako pierwsze przesłały do Szkolnego Związku Sportowego zgłoszenie organizacji swoich rozgrywek.  Moryński ,,Orlik" jest wśród nich.
Nagrodami dla najlepszych drużyn w tych rozgrywkach będzie 2 500 replik oficjalnej piłki adidas Jabulani™ Mistrzostw Świata FIFA w Piłce Nożnej*.
Na każdym z 500 zakwalifikowanych Orlików piłki otrzymają wszyscy zawodnicy z najlepszej drużyny lokalnego turnieju. Drużyny będą grać w składach 5-osobowych (4 zawodników na boisku oraz bramkarz). Nagrody przewidziano także dla drużyn, które zajmą w swoich turniejach 2-gie i 3-cie miejsca.
 Moryński turniej odbędzie się 12 i 13 czerwca 2010 r.  Sześć zespołów przez dwa dni rywalizować będzie ze sobą w systemie ,,każdy z każdym".  Początek turnieju sobota 12 czerwca - godz. 11:00 - ostatnie sobotnie spotkanie godz. 16:00. Drugi dzień turnieju 11:00 - 16:30 mecze turniejowe -17:00 wręczenie nagród .
     Turniej adresowany jest do chłopców  ze szkół podstawowych (rocznik 1997 i młodsi). Zapisu u organizatora :  trenera środowiskowego Piotra Grejmana.
 
 
Autor: Dział Promocji: Barbara Nawrolska

Galeria

  • Powiększ zdjęcie  ,,Wygraj z Visa!

    ,,Wygraj z Visa!"